Пневмопістолети | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Пневмопістолети

При обслуговуванні автомобілів своїх клієнтів автомеханіки використовують величезну кількість спеціальних інструментів. Однак варто зазначити, що в роботі автосервісів і СТО є особливі вимоги щодо пожежної безпеки, тому всі пристрої для ремонту оснащені пневматичним приводом. Важливо розуміти, що пневмопистолет для СТО - це серйозне оснащення, вибір і покупка якого є заходом, до якого потрібно підходити відповідально. Щоб ви могли зробити необхідне придбання без проблем, ознайомтеся з наступною інформацією.

 

Пневмопистолет: сфера застосування, види, виробники

Пневмопистолет в сфері професійного обслуговування транспортних засобів - це дуже корисне оснащення. Основна потужність забезпечується за рахунок поставки стисненого повітря, що нагнітається компресором.

Щодо застосування даного пневматичного обладнання, то все залежить від конструктивних особливостей. Існує кілька різновидів таких пристроїв, які використовуються в ремонті, діагностиці або періодичного обслуговування автомобілів. Відзначити можна наступні:

  • Пневмопистолет для продувки - це інструмент, який за рахунок потоку теплого повітря видаляє залишки технічних речовин, забруднень і вологи;
  • Піскоструминні пневматичні пістолети - використовуються для поновлення лакофарбового або захисного покриття. Такі апарати активно використовуються при обробці різних поверхонь кузовних елементів;
  • Пневмопистолет для герметика або антикорозійного кошти - це корисне оснащення сучасного автосервісу, при використанні якого ви можете ефективно захистити автомобіль клієнта від протягів і зробити захист кузовних деталей від корозії;
  • Пістолет для підкачки шин, який повинен бути на кожному шиномонтажу, щоб оперативно і якісно здійснити накачування коліс згідно технічних умов, продиктованих виробником.

Пневмопістолети відрізняються високою якістю збірки, а сама конструкція досить проста, що гарантує вигоду обслуговування і, при необхідності, ремонту. Такі апарати можуть використовуватися при екстремальних робочих умовах - наприклад, підвищена вологість або запиленість в цеху.

 

Пневматичний пістолет: особливості вибору

Пневматичні інструменти активно використовуються не тільки в автомобільному сервісі, але і в сфері будівництва, а також промисловості. Але в будь-якому випадку покупець повинен врахувати деякі параметри, що дозволяють зробити правильний вибір інструмента. Основні критерії для такого вибору полягають у наступному:

  • Вартість пневмопістолету - це важливий параметр, який вкаже покупцеві на якість і функціональність пристрою. Багато в чому ціна залежить від популярності бренду, особливостей конструкції і комплектації, а також надійності при експлуатації;
  • Різновид інструменту - це багато в чому залежить від цілей покупки. Тобто, коли вам потрібен пістолет для підкачки шин, розглядати варіант покупки іншого типу приладу немає сенсу;
  • Комплектація конкретного товару - вам потрібно оцінити різні варіанти, а також можливість придбання додаткових аксесуарів і витратних матеріалів;
  • Бренд - також вважається важливим критерієм вибору. Багато автомобільних майстерень віддають перевагу покупці інструментів пневматичного типу певного виробника.

Щоб машина вашого клієнта була відмінно відремонтована, а якість роботи залишалося на висоті, вам варто довірити професіоналам вибір оснащення для свого СТО. Запропонувати свою професійну допомогу може компанія Автомеханіка, на сайті якої ви знайдете все необхідне для роботи. Оформити замовлення дуже просто - залиште на сайті заповнену форму заявки на конкретний товар (наприклад, продувний пістолет) або зателефонуйте за контактним номером, що є на сторінці.

Ви можете бути впевнені, що зможете купити пневмопистолет з гарантією високої якості і за вигідною ціною. Дізнатися більше про співпрацю, оплату і доставку можна у контакт-менеджера, а для цього достатньо набрати номер телефону.