Пневмошліфмашинки купити | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

  Пневмошліфмашинки

  Одним із найскладніших видів відновлювальних робіт в автосервісах є кузовний ремонт. Його виконанням займаються досвідчені майстри, які використовують досить широкий спектр обладнання та інструментів. До останніх належать пневмошліфмашинки, що відрізняються високою продуктивністю, надійністю і тривалим терміном служби. Купити пневмошліфмашинку для професійного використання на СТО можна, звернувшись до інтернет-магазину «Автомеханіка».

  Для чого потрібні пневмошліфмашинки

  Область застосування пневмошліфмашинок в автосервісах досить велика. Правильно підібраний інструмент застосовується для:

  • зняття старого лакофарбового покриття;
  • видалення іржі на ділянках, пошкоджених корозією;
  • зачищення швів після виконання зварювальних кузовних робіт;
  • виправлення незначних дефектів металу після проведення рихтування.

  Крім цього, пневмошліфмашинки можуть використовуватися для шліфування поверхонь після ґрунтування та нанесення шпаклівки. Ще одна область застосування інструменту – фінішне полірування елементів кузова після нанесення лакофарбового покриття.

  Види пневмошліфмашинок

  Пневмошліфмашинки мають простий і зрозумілий пристрій. Підключення до компресора здійснюється через штуцер. Після натискання на кнопку увімкнення відкривається запірний клапан, через який повітря подається до турбіни і розкручує її. Далі турбіна, що обертається, приводить в дію рухомі деталі шліфмашинки - підошву або шпиндель з насадкою. Відбувається це безпосередньо чи через редуктор. Попри те, що конструкція більшості моделей пневмошліфмашинок багато в чому схожа, на ринку присутні пристрої декількох видів.

  • Плоскошліфувальні моделі
   Відмінна риса такого інструменту – наявність плоскої підошви, що вібрує у горизонтальній площині. Машинка підходить для обробки великих ділянок та кутів. Однією з основних характеристик плоскошліфувальних моделей є амплітуда коливань, яка зазвичай не перевищує 4 мм.
  • Орбітальні пневмошліфмашинки
   Обладнання цієї категорії належить до категорії професійного, тому найчастіше для оснащення автосервісів майстри використовують саме його. Такі моделі багато в чому схожі на обладнання попередньої категорії, проте крім вібрації в горизонтальній площині виконують обертальні рухи по певній орбіті.

  Крім цього, існують стрічкові шліфувальні машини, які відмінно підходять для обробки вузьких ділянок.

  Як вибрати

  При виборі потрібної моделі варто враховувати специфікацію кузовних робіт, а також низку інших особливостей. Так, наприклад, корисною опцією пневмошліфмашинки є наявність у ній пилозбірника. Крім цього, слід звернути увагу на такі параметри:

  • швидкість обертання;
  • витрата повітря;
  • ергономічність ручки для забезпечення зручності хвату.

  Якісна шліфувальна машина повинна мати кілька швидкостей з плавним регулюванням.

  Чому варто купити у нас

  • У магазині «Автомеханіка» представлений інструмент для СТО перевірених торгових марок.
  • Ми спеціалізуємося на комплексному оснащенні автосервісів, тому наш асортимент є максимально різноманітним.
  • Наші фахівці допоможуть замовити інструмент та обладнання в режимі онлайн за найкращими цінами з доставкою по Україні, нададуть консультації щодо обслуговування та експлуатації.