Обладнання для електромобілів купити в Україні | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Обладнання для діагностики електромобілів

  Устаткування для ремонту електромобілів

  Багато хто вважає, що електромобілі, які стрімко набирають популярність в Україні, менше схильні до поломок, ніж авто з двигуном внутрішнього згоряння. Це твердження правдиве лише частково.

  Справді, ремонт механічної частини електромобілів потрібен набагато рідше, оскільки багатьох звичних деталей у них просто немає. При цьому в електромобілях є інші елементи, які регулярно виходять з ладу і вимагають ремонту. Найчастіше власникам доводиться стикатися з поломкою високовольтної батареї, інвертора, PDM-модуля тощо.

  Проведенням відновлювальних робіт займаються майстри автосервісів, які потребують надійного обладнання для ремонту електромобілів. Купити його онлайн за демократичною ціною пропонує інтернет-магазин «Автомеханіка».

   Устаткування для ремонту електромобілів

  В електромобілях міститься кілька вузлів, для демонтажу та монтажу яких потрібне використання спеціального обладнання. Йдеться про акумуляторні батареї та електродвигуни, що мають значну вагу. Для забезпечення комфорту та безпеки під час ремонту та заміни цих агрегатів на СТО використовуються спеціальні підйомні столи. До їх переваг належить такі особливості:

  • пристрої мають досить просту конструкцію, що продовжує термін експлуатації. До складу гідравлічних платформ входять основа, підйомний механізм та платформа;
  • платформи не мають бортів, завдяки чому завантаження/вивантаження агрегатів може здійснюватися з будь-якого боку;
  • наявність колісної бази дозволяє транспортувати важкі агрегати в будь-яке місце. Пристрої маневрені та невимогливі в обслуговуванні.

  Окрім платформ у магазині «Автомеханіка» можна замовити мобільний кран для електромобілів, а також установки для заправки та обслуговування кондиціонерів.

  Інструменти для ремонту електромобілів

  Особливістю «зелених» автомобілів є наявність у них великої кількості електричного обладнання. Це означає, що одним із найголовніших інструментів для діагностики таких транспортних засобів є тестер. У каталозі магазину представлені високоточні пристрої для професійного застосування та використання у власному гаражі.

  • Тестер для електродвигуна – професійний інструмент для визначення опору на одно- і трифазних двигунах. Гарантує високу точність та швидкість вимірювання. Дозволяє виявити проблеми на ранній стадії та запобігти виникненню серйозних поломок.
  • Тестер ізоляції – прилад, розроблений для транспортних засобів з високою напругою у бортовій мережі. Може використовуватися в ролі автономного приладу або підключатися до ноутбука або ПК для результатів перевірки на графік або на друк.

  Крім цього, для ремонту електромобілів потрібні цифрові мультиметри, інструмент для ремонту електричних роз'ємів та пробники для тестування.

  Чому варто купити у нас

  • Ми пропонуємо ексклюзивні рішення для спеціалізованих СТО із добіркою обладнання будь-яких категорій.
  • Підбираємо техніку з урахуванням індивідуальних вимог клієнта та репутації, яку виробник заслужив на світовому ринку.
  • Гарантуємо максимально привабливі ціни для споживачів України.