Аксесуари для зарядних станцій | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Аксесуари для зарядних станцій

Все для заряджання електромобілів


Електромобіль – транспортний засіб нового покоління, який стає все більш популярним у автолюбителів. Використання електрики як заміни традиційного палива дійсно має масу переваг. До мінусів на даний момент можна віднести нестачу зарядних станцій, які є далеко не на всіх АЗС. Як результат, багато власників СТО вирішують встановити в автосервісі зарядні станції. В інтернет-магазині «Автомеханіка» можна купити обладнання для заряджання електрокарів для комерційного чи домашнього використання.

Види зарядних станцій для електромобілів

Зарядні станції відрізняються одна від одної широким спектром параметрів. Обираючи відповідну модель, варто звернути увагу на потужність, тип підключення та живлення.

Класифікація за потужністю

Зарядні станції, залежно від потужності, поділені на 4 типи.

  • Mode 1 – найповільніші зарядні станції, які підійдуть для домашнього використання. Швидкість зарядки в них у середньому становить 2 кВт/год.
  • Mode 2 – зарядна станція для підключення до побутової мережі, але із застосуванням спеціального захисного блоку. Для повної зарядки автомобіля при її використанні потрібно 8-10 годин.
  • Mode 3 – універсальна модель, здатна зарядити автомобіль за 1-3 години. Станції цього типу оснащуються кількома видами роз'ємів підключення до мережі 220 і 380 В.
  • Mode 4 — є найпотужнішим варіантом пристроїв.

Класифікація типу підключення

  • Для підключення електромобіля до мережі використовується широкий спектр роз'ємів. Для зарядки авто, випущених у США, найчастіше застосовуються роз'єми Type 1. Вони призначені для підключення до однофазної мережі. Підходять для станцій Mode 2 та 3.
  • Type 2 – стандартний тип роз'єму, який сумісний із усіма марками європейських електромобілів. За допомогою цього роз'єму можна підключатися до одно- та трифазної мережі. Експлуатується зі станціями Mode 2 та 3.
  • Ще одним популярним типом кабелю є Type 2 CCS. Цей вид пристроїв може використовуватися для швидкої та повільної зарядки на авто різних виробників.

Існують інші типи зарядних станцій, з особливостями яких вас познайомлять фахівці магазину «Автомеханіка».

Додаткове обладнання для заряджання електромобілів

Зарядні станції для електромобілів досить прості в установці, експлуатації та обслуговуванні. Тим не менш, для роботи з ними потрібна наявність певних аксесуарів. Практично все для заряджання електромобілів ви зможете замовити онлайн у нашому магазині. У нашому асортименті представлені стели для встановлення зарядних станцій, що мають стійкість до впливу кліматичних факторів, кабелі для зарядки, захист, монтажні плати тощо.

Чому варто купити у нас

  • Вам буде складно знайти в Україні демократичніші ціни на обладнання для СТО, адже ми працюємо з виробниками без посередників.
  • В «Автомеханіка» ви зможете замовити комплексне оснащення автосервісу з підбором оптимального набору пристроїв з урахуванням специфіки роботи.