Стапелі для ремонту двигуна | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Стапель для ремонту двигуна

Одним із найскладніших видів відновлювальних робіт, що виконуються на СТО, є капітальний ремонт двигуна. Для його проведення необхідний демонтаж агрегату та його розміщення у зручному для діагностики, розбирання та складання положення.

Виконати роботи, пов'язані з ремонтом ДВЗ, допомагає спеціальне обладнання – стапель для двигуна. Завдяки його використанню забезпечується комфортний доступ до всіх деталей силового агрегату. Крім цього, робота з двигуном при використанні стапеля стає безпечнішою. Купити стапель для ремонту двигуна ви зможете, звернувшись до інтернет-магазину «Автомеханіка», що представляє сертифіковане обладнання відомих брендів. 

Як влаштовані 

Стапель для двигуна має досить просту і водночас надійну конструкцію. У базовому виконанні до неї входить лише кілька деталей:

  • рама – є міцною основою, виконаною із сталевого профілю;
  • платформа-тримач для двигуна – опорна плита з отворами та монтажними кронштейнами з втулками для регулювання;
  • редуктор обертання – дозволяє повертати двигун демонтований на 360°С. У представлених у каталозі моделях редуктор має функцію самоблокування;
  • гідропідйомник – вбудований у конструкцію стенду пристрій, завдяки якому здійснюється регулювання висоти підйому ДВЗ.

Крім цього, стапель для мотора оснащується поворотними колесами. У деяких моделях кантувачів колеса мають блокування у робочому положенні. Ще одна деталь конструкції – піддон для оливи та трансмісійних рідин.

Встановлення агрегатів на стапель здійснюється за допомогою електричної талі або гідравлічного крана. Для фіксації силового агрегату використовуються отвори, призначені для з'єднання ДВЗ із коробкою передач. 

Для чого підходить 

Стапелі призначені для вивішування, обертання та переміщення силового агрегату за необхідності проведення капітального ремонту. Конструкція стапеля гарантує комфортний доступ до деталей ДВЗ та дозволяє використовувати його для роботи з кількома типами автомобільних агрегатів. Крім цього, стапель для ремонту двигуна може застосовуватися для роботи з АКПП та МКПП.

До переваг устаткування цього типу належить:
  • можливість працювати з двигунами для легкових та легковантажних автомобілів завдяки системі універсальних кріплень та широкому діапазону технічних параметрів;
  • збалансований центр ваги стабілізує пристрій під час встановлення на нього важкого агрегату.

Завдяки наявності коліс, обладнанню забезпечується маневреність. Колеса можуть бути поворотними та неповоротними. Моделі з 4 поворотними колесами легше повертають, але гірше рухаються прямою. Такий варіант є актуальним для невеликих автосервісів, де не потрібно переміщати обладнання на далекі відстані. 

Як вибрати 

Стапель для ДВЗ представлений у кількох варіантах виконання. Класичний варіант - це підкатна стійка з металевою рамною опорою і механізмом для розміщення двигуна. Крім цього, існують трансмісійні стійки та траверси – рами з ланцюгами, які призначені для підвішування двигуна.

При виборі обладнання необхідно враховувати такий показник, як вантажопідйомність. Він є найважливішим параметром, тому що від нього залежить не тільки функціональність пристрою, а й безпека майстра, що працює з ним. У нашому магазині ви знайдете стенди вантажністю до 500 кг, що є достатнім показником для більшості ДВЗ.

Крім цього, фахівці рекомендують звернути увагу на габарити пристрою, висоту підйому двигуна або трансмісії, діаметр фланця та ін. При виборі способу обертання та фіксації перевагу краще віддавати моделям, оснащеним редуктором. Стапель для ремонту двигуна з редуктором гарантує максимальну легкість обертання важкого силового агрегату. 

Чому варто купити у нас 

  • Ми пропонуємо величезний асортимент обладнання для комплексного оснащення автосервісів.
  • У магазині "Автомеханіка" вам гарантують вигідні ціни на сертифіковані товари відомих брендів.
  • Наші консультанти нададуть будь-яку допомогу онлайн, а майстри зроблять встановлення та налагодження обладнання у вашому автосервісі.

Замовити обладнання з доставкою до будь-якої точки України можна самостійно або за допомогою наших фахівців.