Рихтувальний інструмент | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

  Якісне рихтування автомобілів дуже сильно залежить від уміння і професійних навичок того, що майстра-рихтує.
  Багато спеців, працюючих з кузовом, мають свій інструмент "під руку".
  А інструментів для рихтування потрібно багато і різного.

  Hazet - Фірмовий рихтувальний інструмент і набори для рихтування кузовів автомобілів

  • Можливо рихтувальний інструмент Hazet, який так люблять в Німеччині, і не завжди по-карману українському, що рихтує, але ось якість інструменту і продумана "вилизана" конструкція стане по-душе багатьом.
  • Особливо хороший ручний інструмент - рихтувальні молотки, ковадла і спецлопатки для ювелірної правки кузова автомобіля. Автомеханіка поставляє його вже більше 15 років і ми знаємо, що треба професіоналам автосервісу.
  • У нашій програмі є багато наборів як ручного так і гідравлічного інструменту для ремонту кузова.
   Гідравлічні набори стандартно на 4 і 10 тонн. А ось набори ручного рихтувального інструменту ми запропонували тільки найпопулярніші і ходові - там є все що треба для рихтування, нічого зайвого.
  • Ми не стали викладати повний перелік інструментів Хацет на сайті - частіше усього його замовляють під себе, тому краще проглянути каталог Хацет (він поставлений першою позицією на цій сторінці сайту), і вибрати кращий рихтувальний інструмент який Вам дійсно потрібний.

  Усі ціни на інструменти і набори вказані з урахуванням ПДВ.
  Замовити і купити будь-який інструмент можна у нас на складі в Києві або з доставкою по містах України - перевізниками або поштою.