Шланги та насадки для вихлопних газів купити | Ціни на autom.com.ua

Шланги та насадки для вихлопних газів

Високотемпературні шланги для видалення вихлопних газів Filcar Італія

Для витяжної системи на СТО необхідно використати професійні високотемпературні шланги з хорошими характеристиками на стирання і вигин, та і просто пожежобезпечні.
Для упевненої роботи купите нормальний фірмовий шланг для вихлопних газів і хороші наконечники, які служитимуть практично вічно.

Ми продаємо шланги виробництва фірми Filcar Італія. Продукція перевірена десятиліттями причому в експлуатації на фірмових СТО.

  • Довжину шланга можна підібрати виходячи з Вашої висоти кріплення витягу.
    Є стандартні довжини, але можна купити і шланг індивідуальної довжини - ми їх завозимо у бухтах, тому це не є проблемою.
  • Для легкового СТО рекомендуємо використати шланги для вихлопних газів Ø75 мм,  для комерційних автомобілів - шланги Ø100 мм
  • При комплектації вантажного СТО використовуються шланги більшого діаметру Ø125-150 мм і, відповідно, більшого прохідного перерізу для нормального відведення і видалення відпрацьованих газів.
  • Ми поставляємо тільки перевірені сертифіковані італійські шланги, що витримують високу температуру і призначені для застосування в автосервісі і на СТО.

Рекомендуємо купувати хороше і правильно.