≡ Стенди розвал сходження Hofmann • Купити 3d стенд розвал сходження Hofmann в Києві і Україні | Ціна на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Продукція компанії Hofmann успішно використовується автосервісами України вже кілька десятиліть. Обладнання відомого у всьому світі бренду підкорило професіоналів надійністю та інноваційністю рішень.

Виробник пропонує широкий спектр обладнання, до якого належить і популярний в нашій країні 3D стенд розвал сходження Hofmann. Відповідно до твердженням представників компанії, стенди цієї торгової марки не мають аналогів, оскільки створені за допомогою революційних технологій.

Як влаштовані

Будь-який сучасний стенд розвал сходження є обладнанням у вигляді платформи з встановленим на ній комп'ютером. Головна особливість стендів із технологією 3D полягає в тому, що в них відсутні виносні датчики. Зчитування кутів нахилу коліс відбувається за рахунок роботи цифрових камер, які розміщуються на периметрі транспортного засобу. 3D стенд розвал сходження Hofmann має у своєму складі не менше 2 камер та 4 мішеней. Мішені, призначені для сприйняття сигналів із комп'ютера, входять до комплектації.

Більшість моделей випускаються виробником у двох версіях:

  • перша передбачає встановлення стенду на ямі. Балка з камерами жорстко кріпиться до стіни;
  • другий має на увазі монтаж на підйомнику з колоною. Нахил балки з відеокамерами у цій модифікації забезпечується електромеханічним пристроєм.

Усі обчислення в моделях цього бренду здійснюються графічним процесором. Операційна система у стендах відсутня. Оновлення здійснюється автоматично.

Переваги

Стенд розвал сходження Хофман 3D є найпросунутішим на сьогоднішній день варіантом обладнання.

  • Тривимірне моделювання гарантує максимальну точність визначення параметрів та можливість оцінити виявлені відхилення візуально.
  • В обладнанні бренду отримані дані виводяться на планшет, що значно полегшує роботу оператора.
  • Графічний процесор контролює як стан сходу і розвалу автомобіля, так й роботу спеціаліста. Система сигналізує про помилки оператора, а також некоректне положення автомобіля на стенді.

Ще однією перевагою стендів Hofmann є універсальність. База даних системи містить інформацію про понад 25 000 авто, зібрану протягом чверті століття. Якщо оператор зіткнувся з моделлю, яка відсутня у переліку, базові показники можна додати в систему вручну.

Чому варто купити у нас

  • Інтернет-магазин «Автомеханіка» пропонує широкий спектр обладнання для СТО: автопідйомники, верстати для балансування та шиномонтажу, домкрати тощо.
  • Ми гарантуємо постачання обладнання безпосередньо від виробників. Це знижує ціну, і навіть дозволяє повністю виключити потрапляння ринку низькоякісного і підробленого товару.
  • Наші фахівці готові надати будь-яку інформацію про товар у режимі онлайн. При необхідності майстри компанії здійснюють виїзд на СТО, встановлення, пуск та налагодження стендів.
  • Забезпечуємо відправлення по всій Україні.