Компресори поршневі 380 Вольт повітряні | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

  Компресор поршневий 365 л / хв МК 103-90-3Т Fini Італія

  Модель: МК 103-90-3Т

  34 314 ₴

  34 314

  Компресор поршневий 365 л / хв МК 103-150-3 Fini Італія

  Модель: МК 103-150-3

  38 892 ₴

  38 892

  Компресор поршневий 14 бар BK 119-500F-7.5 / AP Fini Італія

  Модель: BK 119-500F-7.5/AP

  142 512 ₴

  142 512

  Трифазні компресори 380 вольт

  Стиснене повітря, яке подається під тиском, широко використовується в різних сферах. Його застосовують у побутових умовах, а також у слюсарних майстернях, на підприємствах та СТО. Тут він необхідний для забезпечення роботи потужного пневмоінструменту, нанесення лакофарбових покриттів, продувки верстатного обладнання тощо. Забезпечити стиснення газів або повітря, а також їх подачу допомагає спеціальний пристрій - поршневий компресор 380 вольтів. Купити компресор можна самостійно онлайн, оформивши заявку на сайті інтернет-магазину «Автомеханіка», або зв'язавшись з нашими консультантами телефоном.

  Що таке трифазні компресори

  Особливість обладнання цієї категорії полягає в тому, що воно призначене для підключення до трифазної мережі, яка є практично у всіх великих автосервісах. Їхня особливість полягає в здатності забезпечувати роботу потужного інструменту. Крім цього, повітряний компресор 380В має високу надійність і продуктивність, стійкість до коливань напруги в мережі, здатність працювати як у постійному, так і в періодичному режимі.

  Як влаштований

  Компресор поршневий 380 вольтів має класичну для цього обладнання конструкцію. Стискання повітря в ньому забезпечує поршень, що рухається усередині циліндра у вертикальному напрямку. У циліндрі передбачено два клапани: впускний на вході та випускний – на виході. Через впускний клапан відбувається засмоктування повітря із зовнішнього середовища. Випускний служить для відведення стисненого повітря в резервуар для його зберігання. Крім поршневого блоку до складу компресорної установки входять інші деталі.

  • Ресивер – металевий резервуар, призначений для зберігання повітря під тиском. Він оснащений вхідним та вихідним патрубками, а також запобіжним клапаном. Останній використовується для скидання газу під час коливань тиску під час роботи поршня трифазного компресора 380В.
  • Деталі регулювання тиску – до них відносяться реле тиску, а також редуктор з манометром. Завдання першого полягає в управлінні роботою електродвигуна для зниження ризику перегріву поршня та підтримання робочого тиску в системі. Редуктор та манометр призначені для контролю тиску на виході.

  Крім цього, до складу установки входять електродвигун та зворотний клапан. Для зручності транспортування обладнання оснащене колесом.

  Для чого підходить компресор поршневий 380 вольтів

  Устаткування, призначене для підключення до трифазної мережі, професійне. Воно чудово підходить для СТО, на яких виконуються фарбувальні роботи, а також ремонт автомобілів. Трифазний компресор 380В здатний підтримувати роботу кількох пневматичних інструментів одночасно, але тільки в тому випадку, якщо продуктивність установки відповідає параметрам підключеного обладнання.

  Ще однією сферою застосування компресора, що активно розвивається, є аерографія - нанесення зображень на кузов авто. Для цього необхідно використовувати безмасляний компресор, що гарантує подачу повітряного потоку високої чистоти.

  Як підібрати

  При виборі обладнання необхідно враховувати основні показники: споживання повітря та тиск.

  • Витрата повітря – параметр, який залежить від потужності електродвигуна. Для роботи в побутових умовах достатніми будуть показники 350-500 л/хв. Для оснащення великих автосервісів краще вибирати установки із витратою повітря понад 500 л/хв.
  • Тиск – компресори 380В, які представлені в каталозі магазину «Автомеханіка», мають тиск не менше 10 Бар. Таких показників цілком достатньо для виконання робіт на СТО із середнім навантаженням. Більшим підприємствам потрібні моделі з тиском 14-15 Бар.

  Крім цього, до важливих показників відноситься обсяг ресивера. У нашому каталозі ви знайдете моделі з об'ємом резервуара для стисненого повітря від 90 до 500 л.

  Чому варто замовити у нас

  • З нами співпрацюють найбільші автосервіси України. Ознайомитись з нашими партнерами та реалізованими проєктами можна на сайті компанії «Автомеханіка».
  • Наш асортимент постійно поповнюється новинками сучасного ринку. Ми пропонуємо обладнання провідних світових виробників за демократичною ціною.
  • Наші спеціалісти забезпечують оснащення СТО «під ключ». Консультанти надають допомогу з вибору обладнання, майстри гарантують встановлення, пуск та технічне обслуговування.