Компресори поршневі 500 літрів | Ціни на autom.com.ua

Поршневі компресори на 500 л

Компресор поршневий 14 бар BK 119-500F-7.5 / AP Fini Італія

Модель: BK 119-500F-7.5/AP

132 390 ₴

132 390

Експлуатація пневмоінструменту, а також виконання інших робіт в автосервісах безпосередньо залежать від того, наскільки якісно і ефективно організована подача стисненого повітря. Оптимальним рішенням для цього є використання спеціального інструменту – компресора. Завдяки їх застосуванню, майстри СТО виконують продування трубок та з'єднань, видалення бруду у важкодоступних місцях, полірування, а також нанесення лакофарбових покриттів.

Для проведення робіт можна використовувати обладнання із різним об’ємом ресивера. Один із варіантів – компресор поршневий 500 літрів, купити який можна в інтернет-магазині «Автомеханіка» в режимі онлайн.

Як влаштований

Найпоширеніші види компресорів мають класичну конструкцію, що складається з ресивера, поршневого блоку, електродвигуна, редуктора, зворотного клапана та реле тиску. Для зручності переміщення установка оснащена колесом.

Основна робота з нагнітання повітря здійснюється поршневим блоком. Саме тут відбувається засмоктування повітря із зовнішнього середовища та його стиск. Здійснюється це завдяки руху поршня, розташованого в циліндрі, при спільній роботі з кривошипно-шатунним механізмом, впускним та випускним клапаном тощо. Компресор поршневий 500 літрів може оснащуватися поршнем, який забезпечує стиснення газів чи повітря одним боком.

Чим відрізняється від інших

Відмінністю таких компресорів є об'єм ресивера, що становить 500 л. Споживання повітря складає 705-1080 л/хв. Поршневі компресори на 500 літрів призначені для підключення до мережі 380В, тобто, належать до класу моделей для комерційного використання. Уточнити продуктивність установки, її потужність та інші параметри можна у консультантів магазину "Автомеханіка".

Серед інших особливостей конструкції пристроїв слід зазначити таке:

  • представлені в каталозі моделі компресорів належать до категорії оливових. Мастило в них знижує ризик стирання стінок циліндра при русі поршня. Однак, через те, що олива в таких компресорах зустрічається з повітряним потоком, чистота повітря знижується;
  • поршневі компресори на 500 літрів із каталогу «Автомеханіка» належать до категорії горизонтальних, оскільки ресивер пристрою має саме таке розташування;
  • за кількістю ступенів стиснення пристрої можуть бути одно- або багатоступінчастими. Для СТО найкраще підходять моделі з одним ступенем стиснення. Багатоступенева технологія стиснення застосовується лише на компресорах із середнім чи високим тиском (понад 10 Бар).

Переваги

Серед переваг, які мають поршневі компресори на 500 літрів, відзначаються досить демократична ціна і надійність. Завдяки простоті конструкції, установки мають високу ремонтопридатність. Крім цього, фахівці називають поршневі компресори оптимальним рішенням там, де обладнання експлуатується лише періодично. Відмінні результати пристрою гарантують у складних умовах – у запилених приміщеннях, за низьких температур навколишнього середовища тощо.

Чому варто купити у нас

  • Ми пропонуємо комплексне обладнання для СТО та окремі види обладнання.
  • У нашому асортименті лише якісні компресори італійської компанії Fini.
  • Наші фахівці готові виконати установку, налагодження та запуск пристроїв на об'єкті замовника.