Поршневі компресори — купити поршневий компресор для автосервісу в Україні | Ціни на autom.com.ua
Компресор поршневий 365 л / хв МК 103-90-3M Fini Італія

Модель: МК 103-90-3M

29 502 ₴

29 502

Компресор поршневий 365 л / хв МК 103-90-3Т Fini Італія

Модель: МК 103-90-3Т

32 064 ₴

32 064

Компресор поршневий 365 л / хв МК 103-150-3M Fini Італія

Модель: МК 103-150-3M

34 200 ₴

34 200

Компресор поршневий 365 л / хв МК 103-150-3 Fini Італія

Модель: МК 103-150-3

36 342 ₴

36 342

Компресор поршневий 580 л / хв BK 114-270-5.5 Fini Італія

Модель: BK 114-270-5.5

68 400 ₴

68 400

Компресор поршневий 14 бар BK 119-500F-7.5 / AP Fini Італія

Модель: BK 119-500F-7.5/AP

133 170 ₴

133 170

Поршневі компресори

На СТО під час виконання слюсарних робіт чи фарбування автомобілів використовуються поршневі компресори. На ринку це обладнання з'явилося досить давно, проте воно досі залишається популярним. Секрет уваги до компресорів поршневого типу полягає у наявності великої кількості переваг. Купити поршневий компресор онлайн, який відповідає найжорсткішим вимогам, можна в інтернет-магазині «Автомеханіка».

Що таке поршневі компресори

Поршневі компресори являють собою пристрої, призначені для стиснення газів або повітря. У промисловості, автосервісах та у побуті вони застосовуються для подачі повітряного потоку під високим тиском. Свою назву обладнання отримало завдяки поршню, який виконує зворотно-поступальні рухи, перебуваючи всередині циліндра.

Як влаштований поршневий повітряний компресор

Загалом конструкцію поршневого компресора не можна назвати складною. До його складу входить лише кілька елементів. Основними компонентами є:

  • ресивер – резервуар, призначений для зберігання стиснутого повітря. Крім того, завдяки наявності ресивера в конструкції, поршневий повітряний компресор працює більш рівномірно. Один від одного ресивери відрізняються об’ємом. Оптимальним рішенням для СТО є моделі з показниками від 90 до 500 л. За типом розташування ресивери поділяються на вертикальні та горизонтальні. Перевага перших полягає у економії корисної площі;
  • поршневий блок – до його складу входять робочий циліндр з поршнем, кривошипно-шатунний механізм, який передає зворотно-поступальні рухи поршню, а також всмоктувальний та нагнітальний клапани. Для зниження зносу стінок циліндра та поршня в блок подається олива. Ще одна функція, яку вона виконує, полягає у відведенні тепла від механізму, так як у процесі роботи поршневий блок досить сильно нагрівається;
  • електродвигун – на поршневі компресори встановлюється одно- (220В) або трифазний (380В) силовий агрегат. Всі електричні двигуни, що використовуються для оснащення сучасних компресорів, мають захист від стрибків напруги та короткого замикання. У моделях з ремінним приводом є спеціальний шків з одним або кількома струмками.

Крім цього, поршневий повітряний компресор включає реле тиску, що підтримує оптимальні показники всередині ресивера, а також редуктор з манометром та зворотний клапан.

Як вибрати?

На ринку присутня велика кількість модифікацій компресорів поршневого типу. Підбирати їх слід виходячи з поставлених перед обладнанням завдань, а також інтенсивності експлуатації. Крім типу розміщення пристрої відрізняються один від одного широким спектром показників.

  • За кількістю ступенів стиснення установки можуть бути одно-, дво- або багатоступінчастими. Більшість пристроїв для СТО належить до категорії одноступінчастих. Особливістю багатоступінчастих моделей є схильність до надмірного підвищення температури газу, що може призвести до вибухів.
  • За типом виконання поршневі компресори для автосервісу можуть бути пересувними та стаціонарними. Пересувне обладнання має більш компактні розміри та підходить для СТО з обмеженою площею.

За кількістю поршнів обладнання може бути однопоршневим або двопоршневим. Крім цього, обладнання класифікується за наявністю чи відсутністю оливи у циліндрах. Безоливні моделі застосовуються у разі, коли необхідно забезпечити подачу чистого повітря без сторонніх домішок. Залежно від розташування останніх поршневі компресори можуть бути вертикальними, горизонтальними або кутовими.

Характеристики

До переваг пристрій належать демократична ціна, ремонтопридатність, збільшена продуктивність установки, а також здатність функціонувати в періодичному режимі. Крім цього, фахівці відзначають такі переваги пристроїв, як економічність, простота обслуговування та експлуатації. Однак, такі переваги має тільки якісне обладнання від відомих брендів, тому до вибору пристрою слід підходити особливо ретельно. Серед характеристик поршневого повітряного компресора увагу слід приділити наступним параметрам:

  • тиск – вимірюється у таких одиницях, як Бар. Залежно від цього показника, пристрої поділяються на агрегати низького, середнього та високого тиску. При виборі моделі слід враховувати, що тиск на виході в ній не повинен бути меншим, ніж у підключеного до нього пневмоінструменту. У каталозі "Автомеханіка" представлені моделі тиском до 15 Бар;
  • продуктивність – передбачає обсяг стисненого повітря, яке компресор здатне нагнітати за одиницю часу. Ця величина залежить від температури повітря, тому продуктивність обладнання повинна мати 30% запас;
  • потужність – величина, що вказує на потенціал устаткування під час виконання роботи. Чим вона вища, тим швидше поршневий повітряний компресор справлятиметься з поставленим завданням.

Крім цього, до важливих параметрів належать споживання повітря, об'єм ресивера, напруга, габарити тощо.

Чому варто купити у нас

  • Ми пропонуємо обладнання лише перевірених часом брендів. У нас ви можете купити поршневі компресори ТМ Fini.
  • У магазині «Автомеханіка» вам запропонують величезний вибір обладнання для комплексного оснащення. Здійснюйте покупки в Україні швидко та комфортно!
  • Наші фахівці готові надати всебічну допомогу – від підбору обладнання до його встановлення та запуску на об'єкті.