Стійки трансмісійні для КПП | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Стійки трансмісійні для КПП

Стійки гідравлічні для зняття КПП: купити обладнання для СТО

Обслуговування та ремонт двигуна або коробки передач в умовах автосервісу потребують застосування спеціального обладнання. Стійка трансмісійна, представлена до уваги зацікавлених покупців у даному розділі нашого каталогу, - це один з різновидів домкрата гідравлічного типу. Основне призначення даного пристрою полягає у підвішуванні та утриманні демонтованого агрегату. А завдяки рухомій колісній основі майстри зможуть не лише зняти КПП, а й перевозити її територією СТО.

Як влаштована трансмісійна стійка

Основним елементом конструкції є гідравлічний домкрат. На висувному штоку знаходиться захоплення крабового типу фіксації вузла. Стійка трансмісійна гідравлічна встановлена на колісній основі, завдяки якій інструмент відрізняється мобільністю. Підйом штока забезпечується за рахунок важеля або педалі для подачі олії в циліндр та створення тиску. Як бачимо, конструкція максимально проста. Якщо йдеться про автомайстерню з ремонту легкових автомобілів та легкого комерційного транспорту, така телескопічна стійка для зняття КПП буде оптимальним недорогим варіантом. Вона мало важить і відрізняється компактними розмірами.

Для вантажного автосервісу ми порадили б звернути увагу на гідравлічні агрегатні платформи. Вони мають складнішу конструкцію: підйомний механізм ножичного типу, гідравлічний циліндр, що працює або від насосної станції з електродвигуном (для моделей вантажопідйомністю від однієї тонни), або від важеля або педалі. Нерідко їх купують і легкових СТО. Ключова перевага – платформа, що має велику площу, для підтримки та перевезення габаритних автомобільних вузлів. Крім того, можна регулювати нахил платформи в межах кількох міліметрів, що дуже важливо при точному припасуванні та встановленні агрегатів на автомобіль. Також на платформу можна кріпити різноманітні адаптери та спецінструмент для роботи з різними моделями авто.

Принцип роботи та різновиди

Оскільки представлені в цьому розділі підставки для зняття КПП є гідравлічними, принцип їхньої роботи ґрунтується на законі Паскаля. Масло, що подається в гідроциліндр, створює тиск і змушує телескопічний шток висуватися. Якщо Ви бажаєте купити стійку трансмісійну гідравлічну, ми запропонуємо два різновиди:

  • одноступінчаста – шток складається з однієї секції;
  • 2-ступінчасті (телескопічні) – за рахунок того, що шток складається з двох секцій, вони більш компактні за розмірами.

Також вони різняться за приводним механізмом. Це можуть бути ножні педалі, завдяки яким руки автомеханіка залишаються вільними під час роботи. Є й моделі із ручним важелем, як у звичайного домкрата.

Як вибрати трансмісійну стійку на СТО?

На автосервісі не обійтися без спеціального обладнання. Гідравлічна стійка для зняття КПП допоможе значно підвищити ефективність, якість та безпеку робіт з демонтажу та ремонту великовагових агрегатів – коробка перемикання передач, двигун, редуктор заднього ходу, роздавальна коробка або паливний бак та ін.

Основні параметри при виборі:

  • вантажопідйомність – 300-1500 кг вистачить для легкового СТО, для вантажних автомобілів вибирають агрегатні платформи або стійки, розраховані на одну тонну і більше;
  • максимальна висота підйому – важлива характеристика, оскільки стійка для КПП використовується в основному на оглядових ямах або під автопідйомниками. У представлених моделях вона становить 1940–1990 см;
  • габарити та вага – чим менші розміри та маса, тим легше та зручніше користуватися пристроєм;
  • розмір основи – від нього залежить стійкість у навантаженому стані.

Цілком природно, необхідно перевірити якість збирання перед придбанням. Не менш важливий момент – якість гідравлічного механізму. Навіть при перевантаженні шток повільно повернеться у вихідне положення за рахунок запобіжного клапана. Хромований шток – гарантія, що він не іржавіє з часом. Ціна трансмісійної стійки залежить від виробника. Ми з доставкою по Києву та Україні пропонуємо продукцію перевірених європейських брендів, зокрема INT (Італія). Переваги представлених стійок: тривалий термін експлуатації, надійність, маневреність, компактні розміри та невелика вага.