І великому автосервісу, і маленькій станції техобслуговування потрібна наявність підйомника. Його конструкцію та характеристики слід підбирати, виходячи з особливостей роботи майстерні, а також фінансових можливостей її власника. Так, наприклад, для СТО із середньою завантаженістю та незначною площею оптимальним варіантом може стати двостійковий підйомник з нижньою синхронізацією. Обладнання цієї категорії, представлене в інтернет-магазині «Автомеханіка», має надійність, функціональність, демократичну ціну та інші переваги.
Як влаштований двостійковий підйомник
Основними елементами будь-якого підйомника є стійки, кожна з яких оснащена підйомними пристроями – лапами. Матеріалом для їх виробництва служить високоякісна сталь, що має міцність, стійкість до механічних впливів і вологи. Крім цього, працездатність обладнання забезпечується електродвигуном, приводом, пультом керування. Додаткову стабільність конструкції гарантує перемичка, а синхронний підйом транспорту – спеціальний трос. У магазині «Автомеханіка» можна купити онлайн підйомники з нижньою синхронізацією, що відрізняються один від одного кількома параметрами.
Тип приводу
Підйомне обладнання випускається з гідравлічним та механічним приводом. Особливість першого полягає в тому, що у вузлах максимального навантаження у них відсутні деталі, що труться. Як результат, проводити ремонт підйомникам із гідравлічним приводом потрібно рідко. Крім цього, такі пристрої відрізняються плавністю ходу, низьким енергоспоживанням і підвищеним рівнем безпеки. До переваг моделей з механічним приводом належить простота конструкції та її традиційність. Ще один плюс – менша, порівняно із гідравлікою, ціна.
Симетричні та асиметричні
Підйомник із нижньою синхронізацією може мати симетричну або асиметричну конструкцію. У обладнанні першого типу лапи мають однакову довжину. За рахунок цього конструкція виходить надійнішою, що збільшує вантажопідйомність пристрою.
Особливістю асиметричних витягів є різна довжина лап. Це суттєво полегшує відчинення дверей, проте через зміщення центру ваги автомобіля обмежує вантажопідйомність пристрою.
Інші характеристики
Важливими параметрами будь-якого підйомника є відстань між стійками, мінімальна висота підхвату, вантажопідйомність, висота підйому, а також система безпеки.
У сучасних пристроях передбачено наявність кінцевих вимикачів, які обмежують спуск та підйом автомобіля. Плавність роботи гідросистеми та її безпека забезпечують гідравлічні клапани.
Що таке нижня синхронізація?
Однією з відмінностей двостійкових витягів є розташування троса синхронізації. У моделях з нижньою синхронізацією, як випливає з назви, троси проходять по підлозі. Від механічних пошкоджень їх захищає спеціальний короб, проте контакту з брудом та вологою подібна конструкція не виключає. Ще одна особливість витягу з нижньою синхронізацією – відсутність верхньої поперечини, яка посилює конструкцію.
Переваги
- Двостійкові підйомники можна назвати найпоширенішим типом підйомних пристроїв для автосервісів. До їх переваг належить проста і надійна конструкція, а також багатофункціональність.
- Завдяки ретельній продуманості, підйомник можна використовувати для виконання широкого спектру робіт: діагностики ходової та інших систем, технічного обслуговування та ремонту. Якщо говорити про переваги саме цього типу обладнання, то головною серед них залишається доступніша, ніж у моделей з верхньою синхронізацією, вартість.
Чому варто купити у нас
- Більше 20 років ми займаємося продажем обладнання для автосервісів, гарантуючи високу якість товару та сервісу.
- У нашому каталозі представлені витяги найкращих європейських виробників, добре відомих в Україні та в усьому світі.
- Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексне обслуговування, яке включає в себе продаж устаткування та його обслуговування, а також розробку індивідуальних проєктів обладнання для СТО.