Двостійковий підйомник з верхньою синхронізацією

Двостійковий підйомник з верхньою синхронізацією

Одним із основних типів обладнання, необхідного для роботи автосервісу, є підйомник. Завдання цього пристрою полягає в підйомі та утриманні на встановленій висоті автомобілів з різною вагою та габаритами, завдяки чому ремонт та ТО авто стають більш комфортними та ефективними. Існує кілька типів підйомників. Один із них – двостійковий підйомник із верхньою синхронізацією, купити який можна в інтернет-магазині «Автомеханіка».

Як влаштований двостійковий підйомник

Двостійковий підйомник має жорстку конструкцію з двома опорами, зафіксованими на підлозі за допомогою анкерного кріплення. Крім опор, в конструкцію підйомника входять, так звані, лапи, що є підхватами з можливістю регулювання. Додатково до складу обладнання входять привід, елементи, що забезпечують синхронізацію витягу, пульт керування.

Залежно від конструкції та розміщення лап, підйомник із верхньою синхронізацією може бути симетричним або асиметричним.

  • Асиметрична конструкція

Її особливість полягає в тому, що стійки в ній розгорнуті до задньої частини автомобіля. Як результат, лапи мають різну довжину, завдяки чому двері в авто відчиняються ширше. Застосовуються підйомники з асиметричною конструкцією для підйому транспорту з широкою колісною базою. Вантажопідйомність такого обладнання досягає 3 т.

  • Симетрична конструкція

У симетричних моделях лапи мають однакову довжину, завдяки чому така конструкція набуває додаткової жорсткості та стійкості. Область застосування такого обладнання є великою. Підйомники із симетричною конструкцією підходять для підйому більш важкої техніки, вага якої перевищує 3 т.

Привід та система безпеки

Європейські виробники пропонують підйомники з гідравлічним та механічним приводом.

Гідравлічне обладнання має такі переваги, як плавність ходу, низький рівень шуму, висока швидкість підйому та енергоефективність. Ще одна перевага таких моделей – максимальна безпека. Гідравлічний підйомник із верхньою синхронізацією захищений зворотним клапаном із циліндрами високого тиску. Технічне обслуговування йому не потрібно, що значно спрощує процес експлуатації.

У підйомниках з механічним приводом переміщення лап забезпечується ланцюговою або ремінною передачею. Як результат, деякі елементи конструкції схильні до підвищеного зносу, а значить, їм необхідний регулярний контроль стану. Особлива увага приділяється перевірці ступеня зносу гвинта та гайки, а також рівня мастила.

Важливу роль у конструкції виконує система безпеки автомобіля і співробітників автосервісу. До захисних функцій відносяться автоматичне блокування опорних стріл, що спрацьовує при підйомі, і ручне блокування стопорів.

Що таке синхронізація?

Синхронність підняття лап витягу забезпечується тросом, що проходить від однієї опори до іншої. У моделях з верхньою синхронізацією він розташовується вздовж перекладин над стійками.

Переваги

Серед переваг двостійкових витягів варто відзначити забезпечення зручного доступу до ходової для проведення її діагностики, обслуговування та ремонту. Крім цього, обладнання цього типу дозволяє використовувати корисну площу автосервісу максимально ефективно, що особливо актуально для СТО невеликих розмірів. Якщо говорити безпосередньо про двостійкові підйомники з верхньою синхронізацією, то до їх переваг можна віднести наступне:

  • між опорами підйомника відсутня перемичка, що сприяє скупченню вологи та бруду;
  • завдяки верхньому розташуванню троса, конструкція набуває додаткової жорсткості та стійкості.

До переваг моделей з гідравлічною системою підйому відноситься зменшений, у порівнянні з механікою, рівень шуму під час експлуатації. Серед інших плюсів обладнання варто відзначити надійність та простоту експлуатації.

Чому варто купити у нас

  • У магазині «Автомеханіка» Ви можете купити за доступною ціною підйомники, виготовлені лідерами європейського ринку.
  • Ми пропонуємо весь спектр обладнання для оснащення СТО «під ключ». Забезпечуємо доставку по Україні, встановлення та запуск придбаних пристроїв.
  • Оформити покупку Ви можете самостійно в режимі онлайн або зв'язавшись з нашими консультантами.