Автомобільні тестери мультиметри | Ціни на autom.com.ua

Пробники та індикатори напруги, автомобільні тестери і мультиметри

Для роботи з електрикою і автомобільною електронікою пропонується спеціальний інструмент і прилади автомобільної діагностики:

 • пробники і тестери напруги
 • індикаторні викрутки
 • автомобільні мультиметри з наборами аксесуарів
 • Автотестери і автомобільні осцилографи

Ми підібрали найбільш популярні продукти виробництва фірм Hazet Vigor з Німеччини і Sonic Голландія.

Купити будь-який прилад можна на нашому складі в Києві з доставкою по Україні.
Ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ.

Сучасний автомобіль насичений електронними приладами. Тому часто ремонт проводить не автомеханік, а електрик. Для проведення діагностики несправності та контролю ремонту такі фахівці мають цілий арсенал засобів і інструментів. Не останнє місце серед них займають автомобільний мультиметр і тестер.

Що таке мультиметр

Мультиметр - багатофункціональний прилад, який дозволить провести контроль основних параметрів систем автомобіля. Використовуючи їх, проводять контроль:

 • напруги і струму - змінного і постійного;
 • опору;
 • діодів;
 • полярності;
 • датчиків;
 • акумулятора і батарей;
 • двигуна, включаючи контроль швидкості обертання;
 • дефектних кабелів і проводів, електричних з'єднань.

Прилади аналогові для відображення показань мають шкалу. Це недорогі і не дуже точні пристрої. Для точних вимірювань краще купити тестер-мультиметр, що працює на цифровому принципі. Ці прилади працюють з високою точністю, показання відображаються на дисплеї у вигляді конкретного значення. Багато пристроїв дозволяють зберігати дані декількох вимірювань для подальшої обробки.

Для прозвонки електричних ланцюгів використовують автомобільний тестер. З його допомогою встановлюється наявність напруги в ланцюзі, визначається полярність ланцюга, знаходять пробої в ланцюзі. Зовні такі прилади нагадують викрутку. Вони часто мають гострий наконечник для проколювання ізоляції, додатковий Защіпка- «крокодил», комплектуються довгим кабелем. Для автомобілів випускають низьковольтні (3-6-12-24-48 В) прилади та прилади, що працюють на 150-250 В.

Як правильно вибрати

Вибір автотестера, зазвичай, особливих труднощів не викликає. Це досить простий прилад, з невеликою кількістю функцій і доступною вартістю. Вибрати багатофункціональний прилад трохи складніше.

Перш за все, слід визначитися з різновидом приладу. Аналогові види відходять в минуле і, звичайно, не можуть бути використані як професійні мультиметри.

Визначення функціоналу приладу. Тут добре дотримуватися «золотої середини». Чим більше функцій має вимірювач, тим вище його ціна. Вони підійдуть електрикам-професіоналам. Автолюбителі можуть вибрати модель з меншою кількістю можливостей, тобто досить простий мультиметр, ціна якого буде істотно нижче.

Основні характеристики приладу - діапазон і похибка вимірювання, розрядність показань.

Тип живлення приладу. Більшість пристроїв має живлення від звичайних батарей. Найпотужніші живляться від акумуляторів.

Якість приладу. Якісний виріб знаходиться в акуратному корпусі, який не має великих зазорів, все елементи на корпусі закріплені надійно. Часто гарантією якості є бренд. Відомі європейські фірми, такі як VIGOR і Hazet (Німеччина), Sonic (Голландія) мають багаторічний досвід випуску електротехнічних виробів та інструменту, а також бездоганну ділову репутацію. Придбання їх продукції - це хороше вкладення коштів і задоволення при використанні.

Європейські прилади в Україні

Ви вибрали бажану модель і задумалися де бажаний мультиметр купити, Україна останнім часом пропонує достатньо можливостей для придбання якісної продукції. Інтернет-магазин Автомеханика пропонує вам добре продуманий асортимент інструментів і приладів для автосервісу від європейських компаній. Телефонуйте, оформляйте заявки, і ви станете власником кращого інструменту з гарантією виробника.