Інструмент для ремонту і притирання клапанів | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Інструмент для ремонту і притирання клапанів

Купити інструменти для ремонту і притирання клапанів

Автомобіль - це не просто транспортний засіб, а й сукупність механізмів, які періодично виходять з ладу. Найскладніше, коли проблеми полягають в поломці силового агрегату. Якщо працівникам вашого автосервісу часто доводиться лагодити клапанний механізм двигуна, тоді варто купити машинку для притирання сідел клапанів, яку можна вигідно замовити в нашому інтернет-магазині.

Інструмент і пристосування для притирання клапанів

Пристосування для шліфування клапанів і проведення їх післяремонтної обробки називається «шарошками» або «зенкерами». Цей ручний інструмент використовується для повернення клапанного механізму двигуна в працездатний стан після ремонту. Даний прилад для клапанів використовується з однією метою - повернути герметичність робочих циліндрів ГБЦ, що є основною умовою працездатності.

Варто сказати пару слів щодо особливостей пристрою і роботи клапанного механізму:

  • конструкція - головка певної форми і спрямовує шток;
  • ознаки несправності - низька потужність двигуна, нестабільність на оборотах, стукіт з моторного відсіку, невелика кількість вихлопних газів;
  • причини виникнення несправності - порушення герметичності (виникнення зазору), деформація фасок внаслідок перегріву чи скупчення нагару на голівці.

Купити інструмент для протирання клапанів може сам власник автомобіля, однак цим приладом необхідно вміти користуватися. Також варто відзначити, що поставляється пристосування наборами в певній кількості інструментів. Ще варто пам'ятати, що шарошки для кожної моделі силового агрегату відрізняються по конструкції і способу застосування.

Професійні майстерні і СТО використовують спеціальний верстат для притирання клапанів. Дане обладнання може бути пневматичним або електричним. Тип приладу впливає на особливості і термін роботи, а також кінцевий результат.

Як забезпечити ремонт і відновлення клапанів

Не завжди, щоб повернути робочий стан клапанного механізму, необхідно заміна клапанів. Якщо є можливість відновити старі деталі, то є сенс придбати верстат для торцювання клапанів для вашого автосервісу - це значно заощадить бюджет ваших клієнтів.

Щодо самого процесу, то послідовність виконання відновлювальних робіт наступна:

  • головку необхідно розташувати на рівній поверхні;
  • далі в спеціальне верстатне обладнання для притирання клапанів встановлюється шарошка (фіксується в патроні);
  • осьова лінія повинна бути поєднана з отвору ГБЦ, який призначений для руху направляючого клапанного штока;
  • без ривків і поспіху, але з достатнім силовим напором відбувається обертання шарошки по напрямку руху годинникової стрілки, щоб зняти з робочої поверхні нагар і незначний шар металу.

Варто відзначити, що рішення купити верстат для притирання клапанів розумне, але вимагає наявності фахівців для роботи на ньому. Наявність такого оснащення неодмінно стане привабливим моментом для ваших клієнтів.

Щоб купити стенд для притирання клапанів, вам потрібно залишити заявку на сторінці товару або зателефонувати за номером, що є на сайті. Вам гарантовані вигідна ціна і оперативна доставка по Україні.

Також на сторінках каталогу ви знайдете масу інших вигідних пропозицій обладнання для вашого автосервісу - якість гарантована. Якщо для роботи вам потрібна машинка для притирання клапанів, електрична модель приладу зможе зробити послугу більш ефективної і привабливою для клієнтів.