Гідравлічні платформи ᐉ Купити гідравлічний підйомний стіл в Києві, Україні | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Гідравлічні платформи


На станції техобслуговування, у виробничих цехах та складських приміщеннях під час проведення робіт потрібно здійснювати підйом вантажів із великою вагою на значну висоту. Оптимальним рішенням для цього стане
гідравлічна підйомна платформа. Дане обладнання є гідною альтернативою вантажному ліфту, облаштування якого вимагає широкого спектра додаткових робіт. Купити ножичний підйомний механізм в Україні ви можете в інтернет-магазині «Автомеханіка», що представляє обладнання найкращих європейських брендів.

Конструкція та принцип роботи гідравлічних платформ


Гідравлічна платформа має просту, надійну конструкцію, що включає підйомну та ходову частини. Підйомна частина містить платформу, важільно-шарнірний механізм та гідравлічний привід. Ходова частина складається з потужної рами та коліс, завдяки яким
гідравлічна платформа набуває мобільності. Принцип роботи пристрою дуже простий.

 • У гідравлічних платформах підйом вантажів здійснюється завдяки роботі гідропомпи з ножним приводом. Швидкість опускання регулюється вбудованим клапаном спуску.
 • У електрогідравлічних моделях підйом та опускання відбуваються завдяки роботі гідропомпи з електроприводом. Для керування використовується пульт із кнопками.

Гідравлічний підйомний механізм належить до категорії обладнання з високим ризиком травматизму. Для забезпечення безпеки оператора платформи оснащуються цілим комплексом додаткових пристроїв: обмежувачами вантажопідйомності, механічними упорами, ножними гальмами, аварійними тощо. Додаткову безпеку роботи з платформою забезпечує опорна рама, виготовлена з міцного металу.

Для чого підходять гідравлічні платформи


«Автомеханіка» пропонує широкий вибір
ножичних платформ для станцій технічного обслуговування. На СТО їх застосовують для зняття двигуна та акумулятора на вантажній техніці та легкових автомобілях, монтажу та демонтажу КПП та інших важких агрегатів. Спектр робіт, що виконуються за допомогою пересувної платформи, суттєво розширюється такими особливостями пристроїв:

 • платформи можуть переміщатися в поздовжньому та поперечному напрямках;
 • для зручності переміщення вантажу на платформі, а також для забезпечення максимальної точності припасування трансмісії, стіл нахиляється праворуч і ліворуч;
 • конструкція пристрою дозволяє встановлювати на ньому спеціальні адаптери та пристрої, що полегшують навантаження та роботу з важкими агрегатами.

Завдяки мобільності, пересувні підйомні столи не вимагають стаціонарної установки. Це спрощує процес ремонту та обслуговування автомобільної техніки у невеликих СТО. Для роботи із платформою спеціальна підготовка не потрібна. Достатньо отримати консультацію спеціаліста сервісного відділу «Автомеханіка» та ознайомитися з інструкцією.

Як вибрати платформу для автомобіля

Класифікація платформ

Одна від одної платформи відрізняються технічними характеристиками та типом підйомного механізму. У каталозі магазину «Автомеханіка» ви знайдете гідравлічні пристрої з ножним чи електричним приводом. При виборі потрібного столу слід враховувати безліч параметрів.

 • Вантажопідйомність. У нас ви знайдете пристрої, які призначені для підйому вантажів вагою від 500 кг до 2 т.
 • Висота підйому. Для кожної моделі представлений діапазон переміщення від мінімальної до максимальної.
 • Розміри платформ не менш різноманітні, ніж інші параметри. Найкомпактніша модель має показники 787х1360 мм, габаритна – 1000х2000 мм.

Підбирати відповідну модель слід, виходячи з особливостей роботи автосервісу.

Великого значення для покупців має марка платформи. «Автомеханіка» пропонує своїм клієнтам обладнання виключно європейських брендів. До них відносяться торгові марки Blitz і Wieländer + Schill (Німеччина), Galta (Італія) та ін.

Все представлене в каталозі обладнання має високу надійність та безпеку. Гідравлічні платформи практично безшумні, вони легко переміщуються у будь-яких напрямках, не вимагають дорогого обслуговування.

Чому варто купити платформу?


Ми пропонуємо по-справжньому якісну, сертифіковану продукцію, рекомендовану для експлуатації у Європі та нашій країні.

 • Оформлення замовлення відбувається в режимі онлайн і займає лише кілька хвилин. Потрібна додаткова консультація? Зв'яжіться з нашими менеджерами!
 • За бажанням клієнта наші фахівці готові виїхати на об'єкт для збирання, встановлення, налагодження та першого запуску обладнання.
 • Ціни в інтернет-магазині «Автомеханіка» є максимально демократичними.

Асортимент магазину постійно доповнюється новими моделями, ретельно відібраними нашими менеджерами для вас.