044 223 5000Будні з 10:00 до 17:00

Тестери гальмівної системи і гальмівної рідини

Знайдено: 10 товари (ів)

Сортування:

Тестер гальмівної рідини BFT 3000 MAHA Німеччина

Модель: BFT 3000

18 822 ₴

18 822

Прилади діагностики гальмівної системи і тестери якості гальмівної рідини 

Це обладнання для сервісу гальм автомобілів є стандартом для будь-якого автосервісу і СТО. Ми пропонуємо фірмові прилади для обслуговування гальмівної системи автомобілів. 

Тестери гальмівної рідини:

  • Популярні в автосервісі електронні тестери для перевірки гальмівної рідини,що базуються на вимірі % змісту води (за електричним опором).
    Це досить прості у використанні і недорогі прилади, які під силу мати навіть в гаражі, адже жартувати з гальмами и немає бажання ні в кого.
  • Для професіоналів і для серйозних СТО ми пропонуємо високоточні тестери гальмівної рідини з більш високою вартістю: цифровий тестер точки кипіння або оптичний тестер-рефрактометр. Це хороші та якісні прилади, офіційно рекомендовані автовиробниками.

Дилерські прилади діагностики гальмівних систем

Тут представлений широкий перелік фірмових дилерських приладів для діагностики тиску в системі, тестери підсилювачів сервоприводу і регулятора гальмівних зусиль.

Будь-яке устаткування Ви можете замовити і купити на нашому складі в Києві або замовити доставку у будь-яке місто України. Усі ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ. Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією.