Верстат для проточки гальмівних дисків купити в Autom.com.ua

Верстати для проточування гальмівних дисків без зняття

Верстат для проточування дисків без зняття з автомобіля

Гальмівна система авто вимагає ретельного контролю, адже від її справності багато в чому залежить безпека всіх учасників дорожнього руху. На жаль, стан вітчизняних доріг та досить низька культура водіння в нашій країні не сприяють тривалому терміну служби елементів гальмівної системи. Це стосується і дисків, яким потрібні своєчасна діагностика, проточка та шліфування. Для цих видів робіт рекомендується використовувати сучасне устаткування – верстат для проточки гальмівних дисків без зняття.

Чим хороша проточка дисків?

Багато автосервісів при пошкодженні гальмівних дисків пропонують зробити їхню заміну. Безумовно, це допоможе вирішити проблему, проте вимагатиме від власника значних фінансових витрат. Набагато вигідніший варіант – відновлення гальмівних дисків за допомогою спеціального обладнання без демонтажу. Професійна проточка має низку переваг. Після її проведення:

 • зменшується вібрація керма;
 • скорочується гальмівний шлях автомобіля;
 • знижується биття педалі гальма.

Все це підвищує не тільки комфорт водіння, а й безпеку водія та пасажирів авто. При цьому слід пам'ятати, що за наявності глибоких борозен проточка не дасть необхідного результату. Обробка призведе до зменшення товщини робочої поверхні більше допустимих значень, що загрожує руйнуванням гальмівного диска в процесі експлуатації.

Звертатися за допомогою до спеціалістів автосервісу для відновлення геометричної форми гальмівних дисків потрібно при появі характерних ознак зношування – вібрації в кермі та педалі під час гальмування.

Переваги верстата для проточування дисків без зняття

В інтернет-магазині «Автомеханіка» можна купити обладнання, виготовлене провідними виробниками Європи. Всі представлені в каталозі верстати мають низку незаперечних переваг:

 • на відміну від стаціонарних стендів для проточування, моделі цієї категорії мають мобільність, завдяки чому відновлення дисків може проводитися без їх зняття;
 • конструкція верстата дозволяє виконувати обточування одночасно з двох сторін, що скорочує процес обробки до 10 хвилин;
 • апарат для проточування гальмівних дисків без зняття гарантує точність обточування та шліфування за рахунок синхронного руху всіх деталей обладнання;
 • для комфортного встановлення та точного центрування в обладнанні передбачена система швидких кріплень. Їх перевага – проста установка без використання додаткових пристроїв (пластин, прокладок тощо).

Представлені в магазині "Автомеханіка" верстати для проточування дисків без зняття по праву можна назвати універсальними, оскільки вони підходять для виконання робіт практично на будь-якій техніці - від легкових автомобілів до комерційного транспорту. Устаткування рекомендоване багатьма провідними автовиробниками. До них належать концерни MERCEDES-BENZ, LEXUS, RENAULT та ін.

Як працює верстат для проточування без зняття дисків з автомобіля

Обробка гальмівних дисків на такому верстаті займає набагато менше часу, ніж під час використання стаціонарних стендів. Перелік робіт включає:

 • демонтаж коліс;
 • очищення поверхні дисків від накопичених забруднень;
 • перевірку товщини робочої поверхні та звірку з допустимими показниками;
 • встановлення апарата для проточування гальмівних дисків у положення, яке визначається автоматично.

Проточка дисків проводиться у кілька проходів. При першій обробці стружка з поверхні не видаляється. На наступних етапах обробки виконується сточування робочої поверхні.

Застосування обладнання, придбаного в магазині "Автомеханіка", гарантує максимальну якість обробки. Максимальне відхилення геометрії становить трохи більше 20 мкм, шорохуватість поверхні – до 1 мкм.

Чому варто купити у нас?

 • Ми ретельно підбираємо виробників та кожну модель обладнання. У нашому асортименті – лише найкращі європейські бренди.
 • Завдяки величезному асортименту ми готові до оснащення маленьких автосервісів та великих СТО «під ключ».
 • Фахівці «Автомеханіка» здійснюють установку, налагодження та запуск обладнання на об'єктах. Надають кваліфіковані консультації щодо подальшої роботи та обслуговування.

Для оформлення замовлення в режимі онлайн вам знадобиться лише кілька хвилин. Для цього потрібно вибрати потрібну модель, визначитися зі способом доставки по Україні та натиснути «Замовити». Є питання? Залишіть заявку на сайті, і ми обов'язково передзвонимо вам!