Обладнання для заправки і прокачування гальм | Ціни на autom.com.ua

Обладнання для заправки і прокачування гальм

Обладнання і установки для прокачування гальм авто

Це просте і нехитре обладнання для сервісу гальм автомобілів є стандартом для будь-якого автосервісу і СТО. Прокачування гальм відоме давно і його роблять у будь-якому гаражі навіть автолюбителі. Процедура нехитра, але вимагає уваги і пристосувань, якщо працювати одному.

Ми пропонуємо фірмове високопродуктивне і якісне устаткування для обслуговування гальмівної системи автомобілів на авторизованому сервісі, хоча деякі пристосування будуть цікаві і для невеликих майстерень.

 При заміні гальмівної рідини потрібні спеціальні пристрої і набори для прокачування гальмівної системи. Причому найцікавіші установки і пристосування - для прокачування гальм одним механіком (без сторонньої допомоги). Найцікавіші з них:

  • Пневматична та електрична установка для обслуговування і прокачування гальм з набором адаптерів для під'єднування.
  • Набір адаптерів підходить до більшості гальмівних систем автомобилів.
  • Особливою популярністю користується недорогий набір для прокачування гальм від Hazet - зручне і недороге пристосування для прокачування гальмівної системи (для роботи одного автомеханіка).  
  • Більш дороге обладнання - це дилерські установки для заправки і прокачування гальмівної системи. Ці установки офіційно омологовані VAG.

Будь-яке устаткування або набір Ви можете купити на нашому складі в Києві або замовити доставку у будь-яке місто України. Усі ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ. Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією у разі необхідності.