≡ Зварювальне обладнання • Купити обладнання для зварювальних робіт в Києві та Україні | Ціна на autom.com.ua

Ми поставляємо зварювальне обладнання Telwin Італія, з яким Автомеханіка працює як офіційний імпортер починаючи з 1998 року.
Telwin робить якісні апарати для зварювання і рихтування кузова авто. Особливо хороші зварювальні інвертори і напівавтомати : відмінна ціна і характеристики апаратів. Для кузовних робіт особливо популярний зварювальний споттер і кліщі для точкового зварювання.

Зварка Telwin - професійні зварювальні апарати за хорошою ціною

У нашій програмі Ви не знайдете побутових апаратів і простих трансформаторів для зварювання, ця лінійка для інтернет-магазинів і будівельних супермаркетів.
Ми спеціалізуємося на продажі зварювального обладнання для СТО і автосервісу, а тому пропонуємо професійне устаткування для дугового, контактного і точкового зварювання, в т.ч в середовищі захисного газу і зварки алюмінію (аргон).

Напівавтомати і інверторна зварка для автосервісу

Основа усієї програми - зварювальні апарати Telwin, що мають відмінну ціну і задовольняють за технічними параметрами практично усі запити СТО, детальніше:

 • Напівавтомат. Для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисного газу найбільш популярні зварювальні напівавтомати Telwin Bimax і Telmig. Конструкція класична, вони випускаються давно, прості і надійні.
 • Сьогодні ще цікавіше нове покоління зварювальних напівавтоматів Telwin Digital Mig і Mastermig з мікропроцесорним контролем зварювального циклу.
  У цих апаратах використовується новітня технологія Synergic Digidesk, що забезпечує швидкий і легкий вибір програм зварювання, гарантуючи при цьому високий рівень контролю дуги і якості зварювання.
 • Інвертор. Професіонали зможуть належним чином оцінити инверторные напівавтомати Телвин - зварювальні інвертори Technomig, побудовані на самій сучасних технологіях.
  Синергетична робота інвертора забезпечує швидкий вибір програм і чудовий контроль дуги і якості зварювання.
 • Инверторный напівавтомат Telwin універсальний в застосуванні і чудово підходить для зварювання алюмінію, оцинкованої і нержавіючої сталі, високоміцної сталі HSS а також для пайки латуні, зварювання TIG - DC Lift і MMA.
 • Спотер. У кузовному ремонті автомобілів широкі можливості для контактного і точкового зварювання надають традиційні зварювальні споттеры Telwin Digital Car Spotter, які дуже добре відомі в Україні.
 • Для точкового зварювання і рихтування алюмінієвих кузовів автомобілів - автомобільний спотер Aluspotter.
 • Для професіональнішої роботи Телвин випустив найсучаснішу гамму спотеров - инверторные зварювальні спотери Inverspotter зі вбудованим мікропроцесорним управлінням.

Цим переліком не закінчується наша програма устаткування Telwin : є ще апарати для плазмового різання і зварювання, зручні зварювальні кліщі для контактній зварки, інвертори Telwin Force, Tecnica та ін.
Що приємно, апарати Телвин, при хорошому технічному рівні, мають досить гуманні ціни і купити іх може практично будь-яке СТО.

Для фірмового авторизованого автосервісу у нас є програма високотехнологічного обладнання для зварювання автомобільних кузовів, у тому числі і алюмінієвих AUDI - це спеціальне дилерське устаткування VAG.