0442235000

Проекти СТО

Фільтри

Продукт

Автоматична установка заправки кондиціонерів R134a TEXA Konfort 705 R
Жодного товару не знайдено

Фільтри

Продукт

Автоматична установка заправки кондиціонерів R134a TEXA Konfort 705 R
Жодного товару не знайдено

Реалізовані проекти СТО

Реальні проекти СТО, які приносять прибуток

 

Приклади реальних реалізованих проектів СТО в Україні

Ви можете подивитися цей розділ сайту - тут зібрані фото вже реалізованих автосервісів і великих автоцентрів в Україні за багато років. Цей розділ буде найбільш цікавий для практиків автосервісу - ви побачите тут наші найкращі роботи.

Від спеціалізованих автомайстерень до великих авторизованих концептуальних автоцентрів по всій Україні. Ми використовуємо комплексні рішення, стандартні і нетрадиційні підходи. За більш ніж 20 років існування нашої компанії, здійснено понад ста проектів. Для нас - кожен додає знання, приносить досвід для майбутніх.

Якісне проектування СТО і автосервісу. Які наші переваги

Ще до початку реалізації плану з аркуша паперу на підготовлений об'єкт, досвідчені майстри Автомеханіки відвідують об'єкт. Нам необхідно контролювати кожен етап, вам залишиться лише оцінити результат. Готовий проект СТО - це спільна творча праця професіоналів. Побудувати серйозний автоцентр без знання предмета неможливо. Важливо об'єднати знання практикуючих фахівців, бачення замовників і напрацьований досвід постачальників обладнання.

Автомеханіка активно бере участь в технологічному проектуванні сучасних автоцентрів:

  • Наша команда постійно вчиться у виробників устаткування як правильно проектувати СТО та сучасний автосервіс.
  • У нас великий, реальний досвід "спільної творчості" з розумними, вдумливими замовниками - професіоналами автосервісу.
  • Ми не видаємо весь проект автосервісу з будівельною частиною, хоча маємо на це ліцензію, - наша спеціалізація - технологічне проектування з урахуванням всіх останніх нюансів з особливостями технології ремонту автомобілів.
  • Компанія власник сервісу, а тому наші менеджери на досвіді знають продукцію, яку продають. Монтаж проводиться з усіма нюансами - перевіркою роботи техніки, наступним отриманням відгуку від власника про те, що реально надійно і довговічне.
  • Свої знання, отримані від виробників обладнання, накопичені за багато років комплектації сучасних автоцентрів, а також спільний досвід, з радістю передаємо наступним замовникам - в результаті якість наших проектів підвищується, вони стають оптимальніше - це і є рух вперед.
  • З нами працювати вигідно - досвід неможливо купити в інтернеті. Ми можемо зробити проект сто вантажних автомобілів та проект сто легкових автомобілів.

Як замовити проект?

Професійний продаж обладнання для автосервісу починається з проекту СТО. Якщо у вас є необхідність його прорахувати, ви можете зателефонувати за номером, вказаним у верхній частині сторінки цього сайту. Наш менеджер проконсультує вас, запропонувавши можливий план дій для початку роботи. Ми враховуємо багато факторів, рекомендуючи відповідні рішення, які підходять під ваш бюджет.  Також можливо зробити проекти майстерень для ремонту автомобілів та проекти боксів для обслуговування вантажних авто. Ви можете зробити дзвінок навіть якщо ви вже розпочали будівництво автосервісу проекти сто чекають на вас.