Крани для зняття двигуна — купити гідравлічний кран для знімання мотора | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

Складаний гаражний кран 500 кг INT FK 05 DP Данія-Італія з циліндром подвійної дії

Модель: INT FK 05 DP

41 898 ₴

41 898

Складний кран для зняття двигуна 1 т ww-WSK -1000 Werner Weitner Німеччина

Модель: ww-WSK-1000

152 808 ₴

152 808

Крани для зняття двигуна

Для ремонту двигуна і трансмісії може знадобитися частковий або повний демонтаж цих важких агрегатів. Впоратися з цим завданням без використання спеціального обладнання не вдасться, тому ми пропонуємо звернутися до інтернет-магазину «Автомеханіка» та купити кран для зняття двигуна. Застосування цього пристрою необхідно при проведенні капітального ремонту ДВЗ та трансмісії, а також при виконанні таких видів робіт, як заміна опор ДВЗ, насосів системи охолодження, ременів ГРМ тощо.

Як влаштований

Кран для зняття двигуна є більш функціональною та зручною у застосуванні альтернативою траверсам. На відміну від останніх, він дозволяє не просто трохи піднімати важкий агрегат над капотом, а провадити його повний демонтаж. Конструкція пристрою передбачає наявність у ньому кількох основних деталей:

 • рама – є звареною металевою конструкцією, що складається з 2 лап, розташованих горизонтально, та вертикальної опорної стійки;
 • телескопічна стріла – головний інструмент крана для демонтажу двигуна. Саме вона забезпечує підйом вантажу та його опускання. Виліт стріли фіксується за допомогою шплінтів;
 • гідропривід з важелем керування – забезпечує підняття стрілки крана на потрібну висоту. Наявність гідравліки збільшує вантажопідйомність пристрою та спрощує процес;
 • колісна база – гарантує обладнання мобільність. Завдяки колесам кран для зняття ДВЗ можна встановити у будь-якому місці автосервісу, а після завершення робіт – легко прибрати його.

Багато представлених на сторінках каталогу кранів має складну конструкцію. Це значно полегшує зберігання обладнання в автосервісах із невеликою площею.

Для чого підходить кран для зняття двигуна

Незважаючи на уявну обмеженість застосування, кран гідравлічний для СТО цілком можна назвати універсальним обладнанням. До операцій, які можна виконувати за допомогою крана, відносяться:

 • підйом двигуна з моторного відсіку, використання для аналогічної цілі при ремонті трансмісії, зчеплення, редуктора тощо;
 • переміщення агрегатів зі значною вагою територією автосервісу, в тому числі, для їх встановлення на ремонтний стенд;
 • монтаж силового агрегату на автомобіль. У цьому випадку для забезпечення балансу підкатний кран для зняття двигуна рекомендується використовувати разом із траверсою-балансиром.

Для управління краном та виконання всіх описаних вище робіт достатньо зусиль одного фахівця. Обладнання відрізняється простотою керування та маневреністю, завдяки яким може легко переміщатися територією СТО.

Окрім роботі в автосервісі, кран для двигуна можна використовувати і в звичайному гаражі. Для цього підійдуть компактні моделі, ціна яких у магазині «Автомеханіка» цілком доступна.

Як підібрати кран для зняття двигуна

Під час вибору крана фахівці рекомендують звертати увагу на вагу обладнання. Вона не повинна бути меншою за вагу вантажів, для підйому яких його планується використовувати. Це необхідно для забезпечення не тільки ефективності експлуатації крана, а й безпеки оператора під час роботи на ньому. Обираючи гідравлічний кран для зняття двигуна, слід враховувати й інші показники:

 • вантажопідйомність крана – параметр, який залежить від розмірів нижньої частини пристрою. Саме ця деталь виступає в ролі опорного важеля та визначає здатність обладнання забезпечувати підйом вантажів;
 • виліт та підйом стріли – визначають габарити автомобілів, з якими можна працювати за допомогою крана. Чим значніший виліт і висота підйому, тим більші розміри може мати авто. Особливо актуальними ці параметри гідравлічного крана для зняття двигуна є для позашляховиків та транспортних засобів на високій колісній базі.

Чому варто замовити у нас

 • Ми працюємо з 1996 року і за цей час накопичили величезний досвід відбору найкращих пропозицій на ринку.
 • Нам довіряє безліч власників автосервісів з усіх куточків України. Нашими клієнтами встигли стати як невеликі СТО, так і великі центри з ремонту та обслуговування авто.
 • Наші консультанти завжди готові надати інформацію про обладнання, що сподобалося в режимі онлайн, а також надати допомогу в комплексному оснащенні сервісу.