Прес випресовувач шворнів | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

  Прес випресувальник шворнів

  Одним із елементів ходової частини вантажних автомобілів є шворень. Стрижень шарніра поворотного з'єднання надійно фіксується на мосту або на балці авто, для підвищення його стійкості та поліпшення керованості.

  У процесі експлуатації вантажного транспортного засобу, що зазнає високих навантажень, металевий шворень зношується. Як результат, між цією деталлю і мостом або балкою утворюється люфт, який стає причиною передчасного зносу елементів ходової частини: втулок, сайлентблоків, наконечників рульових тяг тощо. Усунути проблему можна, демонтувавши старий шворень у встановивши нову деталь. Для виконання цієї процедури потрібно прес для шворнів, купити який в Україні онлайн можна в інтернет-магазині «Автомеханіка».

  Що таке прес для випресування шворнів

  Гідравлічний шкворнедав – сучасна альтернатива вибиванню шкворнів за допомогою кувалди та додаткового пальця. Основною сферою застосування пресів є випресування шворнів. Крім цього, обладнання може використовуватися для проведення аналогічних робіт із кульовими пальцями та іншими деталями вантажних авто, важкої спецтехніки, автобусів тощо.

  Завдяки застосуванню цього обладнання вдається повністю виключити появу на металевій балці задирок, а також зробити процес демонтажу зношеної деталі та ремонту ходової більш простим та комфортним для співробітника СТО. Є у представленого в каталозі магазину "Автомеханіка" обладнання й інші переваги.

  • Заміна шкворня здійснюється безпосередньо на автомобілі без демонтажу передньої балки.
  • Випресувальник дозволяє проводити заміну шворнів на автомобілях із тривалим терміном експлуатації.
  • При необхідності обладнання може використовуватися як стаціонарний прес.

  Як влаштований? Особливості пресів

  Випресовувач шворнів є мобільним пристроєм з платформою і підйомно-поворотним механізмом. Серед особливостей обладнання варто зазначити таке:

  • випресувальник оснащується пневмо або електрогідравлічною помпою з кількома швидкостями ходу для забезпечення швидкого підйому:
  • максимально допустимий кут обертання преса становить 360°, завдяки чому доступ до деталей підвіски стає максимально комфортним;
  • силові елементи конструкції (плунжер насоса та підйомний поршень) мають хромоване покриття. Це збільшує твердість поверхонь та забезпечує захист від корозії.

  У додаткову комплектацію обладнання, залежно від обраної моделі, може бути доданий приймач інструменту та призматичні опори.

  Чому варто купити у нас

  • Ми ретельно стежимо за новинками, які з'являються на ринку обладнання та інструментів для СТО, ретельно відбираємо найкращі пропозиції та пропонуємо їх своїм клієнтам.
  • У магазині «Автомеханіка» вам запропонують комплексне обслуговування: оснащення автосервісу всім необхідним для роботи обладнанням «під ключ», його встановлення та обслуговування за вигідними цінами.
  • У нашому каталозі зібрано продукцію добре відомих виробників, які користуються заслуженою популярністю у країнах Європи та США.