ᐉ Професійні пилососи - Купити Професійні пилососи в Києві і Україні | ціна на autom.com.ua

Меню

Всі товари

У програмі Karcher професійні пилососи охоплюють усі сфери застосування : клининг і прибирання приміщень, промисловість і автосервіс, екологія і безпека.
Ми пропонуємо більше спеціалізовану гамму: пилососи для вологого і сухого прибирання, чищення килимів, миючі пилососи хімчистки, пароочисники Karcher.

Професійні пилососи Керхер - німецька якість і надійність

Хоча в усіх інтернет-магазинах навперебій пропонують пилососи Керхер за відмінною ціною, усе це побутова техніка - хорошого рівня, але не для професійних потреб, де потрібна надійність і здатність працювати безперервно довго.

Відмітимо відразу - побутові пилососи Karcher своїм рівнем якості зобов'язані інноваційним розробкам саме в конструкції професійної техніки, яка має вищі стандарти безпеки і довговічності.

 • Для прибирання приміщень хороші професійні пилососи сухого прибирання, надзвичайно компактні і мобільні.
  На додаток до них, для чищення килимових покриттів, хороші зручні щіткові пилососи негабаритів Karcher з електроприводом обертання щітки.
 • Найпопулярніші і затребувані в лінійці Karcher професійні пилососи NT для вологого і сухого прибирання. Класна і надзвичайно універсальна техніка для будь-яких застосувань.
 • У автосервісі ці пилососи використовуються практично скрізь - і на митті автомобілів і при прибиранні приміщень СТО.
  Конструкція надійна - працюють довго, ламаються мало.
 • Дуже распостраненная послуга на автомитті і СТО при передпродажній підготовці хімчистка салону автомобіля.
  У клининге популярна також якісна хімчистка м'яких меблів.
  Для цих послуг Karcher робить відмінні миючі пилососи хімчистки Puzzi, працюючі дуже ефективно. На СТО хімчистки Puzzi є практично стандартом при комплектації, дуже класна, перевірена часом, надійна техніка.

Відмітимо і важливий напрям в новій техніці Керхер пароочисник:
Гігієнічна чистота і екологічність - без застосування хімікатів.

 • Можливості професійного пароочисника неограниченны, його можна застосовувати для вирішення найрізноманітніших завдань : в медицині, прибирання на кухнях, санобробці, очищення плитки і еластичних підлогових покриттів, меблів, миття вікон і т. д.
  Потужний і надійний пароочисник професійного призначення очищає будь-які тверді поверхні без застосування чистячих засобів, хімії.

І ще декілька слів про техніку класу Профі і побутової.

 • Вдумливий покупець уважно читатиме параметри, порівнюватиме характеристики і ціни при виборі пилососа для будинку, щоб отримати оптимальний результат для себе.
 • Але повірте, професійні апарати сконструйовані все-таки набагато надійніше і довговічніше, ніж побутові - і переходячи в цей клас, Ви отримуєте інший рівень і стандарти якості.
 • Причому при уважному розгляді, ціна професійних пилососів не набагато вища за свої побутові аналоги.
  Ми не випадково подаємо дуже скорочену програму побутової техніки, тому що вважаємо, що краще один раз купити хороше, чим кілька разів спробувати різне.
 • Ви можете вибрати і купити професійний пилосос Керхер безпосередньо на нашому складі в Києві або з доставкою в усі міста України будь-яким з перевізників або поштовою службою.
  Для цього відправте своє замовлення через форму кошику на нашому сайті або зверніться безпосередньо до нашого менеджера.

Ціни на пилососи вказані з урахуванням ПДВ і офіційною гарантією на техніку 1 рік.