Хімія для мийки авто | Ціни на autom.com.ua

Якісна автохімія для автомийок Керхер

У цьому розділі ми представляємо чистячі речовини, використовувані для мийок високого тиску і автоматичних автомийок Karcher.

 • Це класні препарати, випробувані в роботі не на одній автомобільною мийке.
  Особливо хороші очисники, активна піна для миття машин і спеціальний віск Керхер.
 • Ми не примушуємо Вас перегортати багато сторінок а вибрали найпопулярніші продукти, що добре купуються в нашій країні.
 • Уся автохімія робиться фірмою Karcher і рекомендується для застосування спільно з апаратами Керхер.
 • Інструкція по застосуванню кожного чистячого засобу для автомийки додається.

Ви можете купити у нас автохімію для мийок Karcher на нашому складі в Києві або з доставкою у будь-яке місто України перевізником.
Ціни на хімію вказані з урахуванням ПДВ

Навіть акуратний водій знає, що зберегти лакофарбове покриття або уберегти кузов від корозії без спеціальних засобів неможливо. Також кожен автовласник хоче, щоб його автомобіль був завжди чистим, красивим, блискучим. Тому так популярні послуги автомийок. Тут автомобіль буде вимитий із застосуванням професійних миючих засобів, які, ретельно прибираючи забруднення, не зашкодять покриття автомобіля. Тут же завдадуть захисні препарати, які не тільки допоможуть запобігти корозію, але і усунуть дрібні подряпини. Але для того, щоб клієнти поверталися в ваш сервіс знову і знову, вам слід ретельно вибирати автохімію, віддаючи перевагу продукції надійних виробників. Купити автохімію європейської якості без ризику придбання підробок можна в інтернет-магазині Автомеханіка.

Легка і швидка очистка

Асортимент сучасної хімічної продукції великий. Серед продукції, що випускається можна знайти засіб для мийки, чищення, догляду за автомобілем, а також автокосметику. Найбільш затребуваними видами продукції можна вважати:

 • шампунь - для ручної і автоматичної мийки, в тому числі шампунь для миття високого тиску і для автоматизованої щіткової;
 • піна для миття ;
 • піни, порошки і т.п. для попереднього миття;
 • лужні і знежирюють препарати для очищення від масел, жирів і мінеральних речовин;
 • розчинники нальоту в мийках;
 • поліролі та захисні воски;
 • очисники колісних дисків, двигунів та інших деталей;
 • стеколоочістітелі;
 • розконсерватори.

Автошампунь не тільки розчинить бруд, але і видалить сажу, смолу або сіль. Під час безконтактної обробки автотранспорту застосовується піна для миття високого тиску . Це засіб формує пишну піну, яка розчиняє бруд, змивається водою під високим тиском. В апаратах з гарячою водою доцільно використовувати особливий препарат, що запобігає появі нальоту на стінках.

Спеціальний концентрат для миття авто допоможе очистити деталі від бітуму. Розплавляючись на сонці, бітум залишає складноусувні плями, які можуть зіпсувати лакофарбовий шар.

Після мийки використовують поліролі або воски для автомобілів. Вони мають водовідштовхувальні властивості, забезпечують захист від природних факторів, надає поверхні блиск і гладкість.

Фахівці рекомендують раз в півріччя проводити чистку двигуна. Ця процедура виконується із застосуванням спеціальних миючих рідин.

Додати блиск скла, очистити їх від бруду, слідів комах допоможуть склоочисники.

Застосування сучасної автохімії значно полегшує догляд за машиною і робить його більш ефективним.

Краща європейська якість

Висока якість препаратів - це не тільки ефективна допомога в догляді, але і безпека автомобіля. Сильнодіючі компоненти піни, склоочисника або поліролі повинні надавати дбайливий вплив. Часто продукція від відомого бренду - вже достатня гарантія якості. Бренд Karcher випускає якісні товари, виготовлені з німецькою старанністю. Багато фахівців говорять, що це найкраща автохімія, Україна гідно оцінила її якість. Для догляду за скляними елементами і дзеркалами, інтернет-магазин Автомеханіка пропонує продукцію італійського бренду Kimicar. Ця автохімія, ціна якої доступна, допоможе вирішити багато завдань з очищення деталей автомобіля.

Не ризикуйте, купуйте перевірену продукцію для своїх підприємств. Це зробити легко. Досить оформити замовлення в нашому магазині.