Шафи для інструментів | Ціни на autom.com.ua

Інструментальні шафи та системи зберігання інструментів

Зберігання спецінструменту, оснастки і приладів на СТО завжди є проблемою, яка потребує нормальної організації і правильних підходів.

 

Перфоровані панелі та інструментальні системи

 

Кращий варіант - це звичайно скористатися продуманими рішеннями організації для фірмового авторизованого автосервісу - системи зберігання спецінструментів.
Ми пропонуємо дуже якісні німецькі системи організації інструментів від фірми Wernre Weiner GmbH, в основі яких - спеціальні перфоровані панелі і широкий вибір кріплень саме для автосервісу.

Інструментальні перфоровані панелі виконані з дуже якісним зносостійким епоксидним покриттям, стійким проти подряпин.
Перфорація спеціальна - кожен кріплення надійно прикручується
На основі наборів панелей пропонується широка гама різних конструкцій для організації - найбільш цікаві конструкції інструментальної у вигляді висуваються касет з панелями.

Ці системи мають спеціальні кріплення для кожного інструмента і приладу, підписані і каталогізовані - все на своєму місці і для зручності перевірки - габарити кожного інструменту позначені кольором.
Такі системи гарні і дійсно вкрай необхідні при дуже великій кількості спецінструменту.
Однак в малому сервісі це вкрай дорого, та й не купиш просто так щось універсальне, тому доводиться по-своєму організовувати свою інструментальну.
Кращий хід - для універсальних інструментів мати нормально організовані інструментальні візки для кожного механіка, а специнструмент та прилади - зберігати в інструментальних шафах.

Ми тут запропонували поки найпростіший варіант шафи для зберігання інструментів - з перфорацією і полицями.
При необхідності можна розширити свої можливості, придивившись до моделей більш дорогих інструментальних шаф.

Купити шафа для інструментів та інструментальні панелі з перфорацією можна на нашому складі в Києві з доставкою в будь-яке місто України.
Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ. Звертайтесь.