Інструменти для обтиску клем і ремонту автомобільної електропроводки

Ремонт автопроводкі передбачає використання спеціальних інструментів. У нашій програмі їх досить для професійної роботи автоелектрика, в асортименті:

 • Обтискові щипці і набори для обтиску клем
 • Кліщі для зняття ізоляції, в т.ч. автоматичні стріппери
 • Набори для ремонту автомобільних електричних роз'ємів
 • Прилади для тестування КЗ
 • Набори інструментів для ремонту автопроводкі

Всі інструменти мають високу якість і відмінні ціни від імпортера в Україні.
Купити інструмент можна на нашому складі в Києві з доставкою.

І автолюбитель, і професіонал, що працює в автосервісі, скажуть, що наявність ефективного оснащення дозволяє виконати будь-які ремонтні роботи швидко і якісно. При авторемонті електропроводки застосовують спеціалізований інструмент, який забезпечує акуратний демонтаж з'єднань, очищення від ізоляції, обтиск автомобільних клем . Наявність такого інструменту - це можливість створити максимально надійне електричне з'єднання з мінімальними зусиллями.

Що використовувати для ремонту автопроводки

Що використовують, коли необхідно відремонтувати автомобільні клеми :

  • кліщі і стримери для зачистки ізоляції;
  • кліщі для обтиску клем і наконечників;
  • набори для ремонту електророз'ємів.

Кліщі і стримери для зачистки проводів . При виконанні операції звичайним ножем ізоляційний шар знімається з працею, та й великий ризик пошкодження струмопровідної жили. Також при цьому легко травмуватися і самому майстрові. Кліщі виконають зачистку акуратно, не пошкодивши навіть жили перерізом 0,5 мм ².

Кліщі обтискні для автомобільних клем використовують при опрессовці провідників і ізоляції. Вони мають спеціальний профіль, який гарантує якісний кінцевий результат. Для професійних електриків випускаються комплекти зі знімними губками, що дозволяє використовувати їх для різних типів профілів.

Набори з найнеобхіднішими предметами, які використовують для широкого модельного ряду авто і включають пристосування для роботи з плоскими і круглими роз'ємами. Вони зручні при розбиранні колодок електророз'ємів, попереджають пошкодження колодок, наконечників і провідників. Укладені в зручний футляр, вони завжди під рукою.

Як вибрати інструмент, щоб автопроводка була відремонтована швидко

Щоб оснащення служила довго і було зручним в застосуванні, варто дотримуватися певних правил при виборі:

   • Призначення. Вузькоспеціалізований виріб зазвичай виконує тільки одну операцію і призначений для проводів і кабелів обмеженого сортаменту. Якщо ви займаєтеся ремонтними роботами професійно, то варто звернути увагу на універсальний інструмент, здатний виконати кілька операцій, має насадки для різних профілів провідників і т. п. Відмінним рішенням буде придбання багатопредметного комплекту.
   • Тип наконечників і діапазон перетинів проводів.
   • Зручність. Варто звернути увагу на довжину ручки, від цього параметра залежить зусилля, яке потрібно буде докласти при опрессовці. Ергономічна форма рукояток дозволить працювати довго без втоми. Гумування запобігає ковзанню щипців під час роботи, також це додатковий захист від дії струму.
   • Виробник. Продукція від відомих брендів відрізняється високою якістю, підтвердженою міжнародними сертифікатами DIN EN ISO, використанням високоміцної сталі при виготовленні, розумною ціною.

Краща пропозиція

Інтернет-магазин Автомеханика пропонує якісний інструмент для обтиску клем авто , зачистки ізоляційного шару, обрізки проводів від Hazet і VIGOR (Німеччина) і Sonic (Голландія). Його використання допомагає дбайливо оголити провід і демонтувати клеми автомобільні, провести якісний і надійний обтиск, ціна такої продукції оптимально співвідноситься з її високою якістю.

Доступна вартість товару в інтернет-магазині Автомеханика формується завдяки прямим поставкам від виробників, Це ж гарантує придбання оригінального сертифікованого товару, на який поширюється гарантія.