Набори ключів | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

  Набір накидних шарнірних ключів 8-22 мм 7 шт. V4194 Vigor Німеччина

  Модель: V4194

  3 528 ₴

  3 528

  Набір комб. коротких тріскавочних ключів 8-19 мм 5 шт. V2815 Vigor Німеччина

  Модель: V2815

  3 162 ₴

  3 162

  Набір комб. коротких тріскавочних ключів 8-19 мм 12 шт. V2821 Vigor Німеччина

  Модель: V2821

  6 204 ₴

  6 204

  Набір комбінованих тріскавочних ключів 8-19 мм 5 шт. V2820 Vigor Німеччина

  Модель: V2820

  3 162 ₴

  3 162

  Набір комбінованих тріскавочних ключів 8-19 мм 12 шт. V1031 Vigor Німеччина

  Модель: V1031

  6 738 ₴

  6 738

  Набір комб. тріскавочних ключів з шарніром 5 шт. V2819 Vigor Німеччина

  Модель: V2819

  4 302 ₴

  4 302

  Професійні набори ріжкових накидних і комбінованих ключів з тріскачкою

  У нашій програмі широка гама наборів гайкових ключів виробництва Hazet і Vigor з Німеччини:

  • Набори ріжкових ключів з діапазоном розмірів від 4,5 до 38 мм
  • Набори рожково-накидних комбінованих ключів
  • Набори сучасних мультифункціональних ключів з трещеткой - найпопулярніші останнім часом
  • Набори спеціальних мультипрофільного ключів для різного виду кріплення

  Ми пропонуємо якісний і надійний інструмент з гарантією.

  Купити набір ключів можна з нашого складу в Києві або з доставкою по містах України.
  Ціни вказані м урахуванням ПДВ

  Призначення гайкових ключів знайоме кожному. Будь-який майстер використовує набори ключів при роботі. Ринок пропонує різні моделі на всі випадки життя. Серед них є недорога масова продукція, яка часто не радує якістю і служить не довго. Є продукція від відомих брендів, яка коштує не дешево, але цілком виправдовує себе завдяки відмінній якості. А служать ці вироби так довго, що про придбання нових доводиться думати тільки в нестандартній ситуації. Особливо потребують такому інструменті фахівці, що працюють в автосервісах.

  Така різноманітність видів

  Професіонали-автомеханіки зазвичай озброєні цілим набором ключів. Найбільш використовуваними видами є:

  1. Ріжкові. Мають робочу головку у вигляді ріжка, якої охоплює метиз. Рожок повернутий на 30 ° для полегшення роботи в умовах обмеженого простору. Набір комбінованих ключів дозволяє працювати практично з усіма метизами стандартних параметрів.
  2. Накидні. Мають робочу головку у вигляді кільця з дванадцятигранною внутрішньою поверхнею. Це забезпечує повне охоплення деталі і дозволяє докладати великі зусилля при роботі без ризику пошкодження головки кріплення.
  3. Комбіновані. З одного боку мають ріжкову головку, з іншого - накидну. Набору комбінованих ключів звичай достатньо для виконання будь-яких виді робіт. Починати відкручування і закінчувати закручування тугого болта зручніше накидною головкою, в інших випадках використовувати ріжкову.
  4. Накидні шарнірні. Робоча головка шарніром з'єднується з рукояткою. Завдяки цьому можна змінювати кут при роботі і затягнути / відкрутити кріпильну деталь там, де це неможливо зробити іншим способом.
  5. Тріскавочні. Робоча головка оснащена храповим механізмом - тріскачкою. Це дає можливість прокручувати металовироби без відриву інструменту. Шестерня, що забезпечує обертання, має від 24 до 72 зубців. Більша кількість зубців робить роботу ключа продуктивніше. Тріскавочні ключі можуть оснащуватися шарнірами, бути короткими і довгими, мати мультипрофильні головки. Накидний ключ з тріскачкою часто застосовують в автосервісах. Якщо він має тонкі стінки головки, то це дозволяє працювати з вузлами машини, розташованими в самих важкодоступних місцях. Ріжковий ключ з тріскачкою надійніший, ніж звичайний.

  Для домашнього майстра цілком достатньо мати набір, в який включені комбіновані гайкові ключі найпоширеніших параметрів. Спеціаліст автосервісу на додаток до універсальних може придбати спеціальні, наприклад, ключі для штуцерів або для прокачування гальм. Також він може вибрати набір ключів з тріскачкою і мультипрофільно. головкою. Але в будь-якому випадку вибирати їх слід ретельно.

  Критерії вибору

  Вибір починають з визначення розміру. Розміри комбінованих ключів нанесені на рукоятку, їх називають розмірами «під ключ» і вони відповідають параметрам капелюшки болта або гайки. Також позначається розмір і інших виробів.

  Другий параметр вибору - матеріал. Тут важлива міцність. Кращі ключі виготовляють з хром-ванадієвої сплаву. Купуючи інструмент відомого бренду, ви отримуєте виріб з гарантією виробника.

  Пропонуємо німецька якість

  Купити набір гайкових ключів виробництва німецьких компаній Vigor і Hazet пропонує інтернет-магазин Автомеханіка. Добре продуманий асортимент магазину включає в себе все необхідне професіоналові. Стати володарем якісного і практично вічного інструменту легко. Для цього достатньо оформити замовлення в магазині Автомеханіка.