Як обрати динамометричні викрутки

Як працюють динамометричні викрутки 

Є інструменти, без яких уявити роботу автомайстерень просто неможливо. До таких відносять і динамометричні викрутки. На вигляд така викрутка схожа на звичайну, але тільки у динамометричної всередині - динамометр, завдяки якому визначається момент сили затяжки шурупа, болта або гайки. Коли використовуються прості динамометричні ключі дуже важливо стежити за силою затяжки. Якщо болт закріпити слабо - є ймовірність, що він розкрутиться і може призвести до виникнення небезпечних для життя ситуацій. Але є й інша крайність - болт можна надмірно затягнути і таким чином пошкодити різьблення. Як результат - зіпсована деталь.

Саме тому не варто розраховувати виключно на свій досвід. Сила затягування вказується на упаковці виробу - вона фіксована, але має діапазон, в межах якого майстер може виконувати потрібні дії.

 

Як підібрати динамометричних викрутку для СТО

 

Як вибрати таку викрутку, яка підійде для роботи на СТО? Повірте, одній ви точно не обійдетеся! Швидше за все, потрібно підібрати відразу кілька з різними діапазонами. Крім того, краще віддати перевагу інструменту виробника, якому можна довіряти, щоб не змінювати інструмент після місяця роботи. В інтернет-магазині Автомеханіка ви знайдете динамометричні викрутки бренду Hazet. Цьому виробнику довіряють майстри автомайстерень по всій Європі. Але перед тим, як зробити покупку, визначте, яка потрібна динамометрична викрутка - купити її можна за допомогою наших консультантів або через корзину замовлення. А відрізняються вони між собою силою крутного моменту. Викрутки динамометричні Hazet безпосередньо від німецького постачальника вже в Києві можна придбати з таким крутним моментом:

 

  • до 1,5 Нм;
  • до 3 Нм;
  • 3-5,4 Нм;
  • 1-6 Нм.

 

Динамометрична викрутка - ціна і точність

Ще один критерій, на який звертають увагу при виборі викрутки - точність. Ви можете знайти в нашому каталозі викрутки прості Hazet, а також надточні - така викрутка динамометрична (купити можна з доставкою по всій Україні) може коштувати в кілька разів вище простої. Всі вони призначені для різних видів робіт і вмінь, тому обираючи інструменти для свого СТО - проконсультуйтеся з нашими фахівцями, так ви легко визначите, яка саме викрутка потрібна для вашої тех станції.

Замовляйте в інтернет-магазині Автомеханіки надійні ручні інструменти від відомих виробників з гарантією якості.