Динаметричні ключі | Ціни на autom.com.ua

Меню

Всі товари

  Як купити кращі динамометричні ключі в Україні

  Конструкція автомобіля має досить багато різних з’єднань, особливо різьбових. У багатьох випадках безпека та зручність ремонту автівок залежить від обслуговування таких кріплень – постійно треба щось підкрутити або відкрутити. Тому кожен автосервіс та звичайна автомобільна майстерня мають у своєму розпорядженні динамометричні ключі, котрими зручно закручувати/відкручувати різьбові кріплення.

  Звичайний динамометричний ключ, ціну якого ви можете дізнатися на сайті Автомеханіки або безпосередньо у менеджера за телефоном, вважається зручним устаткуванням для ефективної роботи автомайстра. Саме тому інтернет-магазин Автомеханіка здійснює продаж динамометричних ключів  високої якості для всіх автомобільних майстерень, сервісних центрів та СТО по Україні. Тут Вам буде нескладно зробити розумний вибір необхідного устаткування для якісної роботи. Адже кожен власник автомайстерні знає, що від якості обладнання залежить швидкість усунення проблем автовласників, а також чи будуть вони рекомендувати його майстерню в майбутньому.

  Динамометричні ключі купити можна обравши їх самостійно на сайті, але при цьому слід урахувати деякі моменти, котрі допоможуть вибирати саме ті,  які необхідні. Зауважте, що:

  • Цей інструмент має кілька різновидів – є ключі пружинні, стрілочні та цифрові. Ціна динамометричного ключа в залежить від різновиду;
  • Кожен ключ має свій типорозмір, що вказується у дюймах;
  • Потрібно обрати габаритні характеристики – це вага та розміри, від співвідношення котрих залежить зручність користування пристосуванням;
  • Важливий показник роботи ключа – максимальне зусилля (тобто момент сили).

  Ключі динамометричні слід також оцінити по параметру співвідношення ціна-якість. А ще не зайве дізнатись більше інформації про бренд компанії-виробника – хороша думка користувачів може гарантувати комфорт використання устаткування.

  Стосовно того, скільки коштує динамометричний ключ, то тут можна впевнено сказати, що на ринку інструментів їх вартість різна. Але на неї впливають і фактори, які ми зазначали вище, і бренд устаткування.  Проте, на сайті Автомеханіки ви можете замовити якісний динамометричний ключ, ціна якого вас влаштує. Інформацію про доставку по Києву та містам України можна дізнатися у консультанта по телефону.