044 223 5000Будні з 10:00 до 17:00

Нові установки для заправки машин реагентом AdBlue

 

Україна активно готується до переходу на європейські екологічні стандарти Євро 6, які, у тому числі, регулює кількість шкідливих речовин, що потрапляють у повітря через автомобільні вихлопи. Хоча прийняття стандартів відкладено на 2020 рік, наразі автомобільна індустрія вже орієнтується на європейські способи захисту навколишнього середовища.

Автомеханіка повністю підтримує цю ініціативу, і щоб дати можливість водіям зменшити шкідливі вихлопи дизельних автомобілів, ми надаємо обладнання для швидкої заправки машин реагентом AdBlue від перевіреного та надійного бренду Samoa. У сучасних дизельних легкових та вантажних машинах для зменшення вихлопу використовується цей реагент, який слугує для очищення вихлопних газів автомобіля. Він нейтралізує викиди оксидів у навколишнє середовище. Для нього у автомобіля встановлюється спеціальний бак, через який реагент AdBlue потрапляє у вихлопну трубу.

У нашому асортименті тепер наявні спеціальні насоси, мобільні установки та комплекти для роздачі AdBlue, які заправлять автомобіль реагентом і роблять цей процес простим та ефективним. Ви можете ознайомитися із переліком обладнання у відповідному розділі сайту, а за будь-якою додатковою інформацією щодо використання та функціоналу звертайтеся до Автомеханіки, і ми дамо вам відповідь на усі питання.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від autom.com.ua і завжди будьте в курсі новинок

Залиште свій контактний телефон і ми зв'яжемося з вами!