Чорна п'ятниця в Автомеханіці!

Якщо ви чекали знак, щоб оновити обладнання для автосервісу, то ось і він - Автомеханіка розпродає виставковий зал та пропонує величезні знижки!

Лише один день - 23 листопада, у п'ятницю - ви можете завітати до нас і вибрати для себе щось, про що ви довго мріяли! Серед товарів для розпродажу - наші маленькі горді красені, гайкокрути Dino Paoli та ще багато іншого, наприклад, станції для заправки кондиціонерів TEXA та стенди розвал-сходження Hofmann!

Більше детальний перелік товарів зі значною знижкою:


Ви можете прийти до нас в офіс, вибрати потрібний товар і отримати знижку, а можете зв'язатися з нашим менеджером по телефону: 0672192778, Кривицький Юрій. В першу чергу ми піклуємося про ваш комфорт і хочемо зробити цей день по-справжньому вигідним для наших клієнтів!

Після наради із нашими постачальниками, ми зрозуміли, що настав час оновити виставку товарів у нашому залі. Це стало приводом для значного зниження цін, яке ми не практикуємо зазвичай, адже у наших товарів немає великої націнки, вони коштують відповідно своїй якості. 

Пропозиція унікальна та діятиме лише день на товари із виставкової зали.  Ми чекаємо на вас у п'ятницю, а наші "моделі" ніяк не дочекаються можливості почати працювати для вас після позування у нашому "музеї"!

 

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від Автомеханіки і завжди будьте в курсі новинок