Звернення у зв’язку з воєнним станом | autom.com.ua

Звернення у зв’язку з воєнним станом

Шановні партнери!

     Даний лист стосується усіх партнерів ТОВ «АВТОМЕХАНІКА» (код ЄДРПОУ 23538908), з якими укладено договори, або перед якими ТОВ «АВТОМЕХАНІКА» має інші зобов’язання.

     У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022р. в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24.02.2022р. строком на 30 діб.

     Згідно з ч.2 ст. 14-1 Закону України Про торгово-промислові палати в Україні - збройний конфлікт, дії іноземного ворога, оголошена війна, загальна військова мобілізація, військові дії, вторгнення, тощо є форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили), які об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбаченими умовами договору тощо, оскільки відповідні обставини відбуваються незалежно від волі і бажання сторін.

     Через зазначені обставини, нажаль, зобов’язані повідомити вас про неможливість виконання зобов’язань на час воєнного стану, які ТОВ «АВТОМЕХАНІКА» взяло на себе згідно з договорами, укладеними між нашими організаціями або інших взятих на себе зобов’язань.

     ТОВ «АВТОМЕХАНІКА» наразі не має будь-якої змоги здійснювати імпорт товару в Україну, через введення особливого режиму в’їзду і виїзду, руху транспортних засобів на час воєнного стану, не має змоги здійснювати доставку товару, виконання робіт тощо, оскільки агресивні збройні напади та атаки несуть велику загрозу життю та безпеці, в першу чергу, цивільним особам. Офіс та склад ТОВ «АВТОМЕХАНІКА» знаходяться у м. Києві, де ведуться активні бойові дії, тому ми не маємо права наражати людей, своїх співробітників на ризик під час воєнного стану. Згідно зі ст. 3 Конституції України - людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. У зв’язку із зазначеними обставинами ми не можемо виконати взяті на себе зобов’язання через те, що такі дії можуть завдати максимальної загрози життю усіх осіб, котрі можуть бути задіяні у виконанні перелічених зобов’язань. Також, виконання взятих на себе зобов’язань під час воєнного стану несуть велику небезпеку під час перевезення, небезпеку знищення, загарбання товару окупантами, тощо.

     Отже, ведення військових дій на території України є непереборними обставинами, котрі знаходяться поза контролем сторін, запобігти чи перебороти які неможливо будь-якій стороні та мають причинно-наслідковий зв’язок з неможливістю виконання вище зазначених зобов’язань.

     Після закінчення дії воєнного стану, ТОВ «АВТОМЕХАНІКА» зобов’язується виконати усі взяті на себе зобов’язання. Сподіваємось на взаєморозуміння.

     Лист Торгово-промислової палати України № 2024/02.0-7.1 від 28.02.2022р. про підтвердження того, що введення воєнного стану в Україні є форс-мажорними обставинами додається.

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от Автомеханики и всегда будьте в курсе новинок